Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne fájjon...

Mit csináljak, hogy ne fájjon a nyakam?

Figyelt kérdés
Minden reggel elfekszem, pedig nem alszom magas párnán. a lapockáim és a hátam is nagyon sokat fáj, pedig még csak 14 vagyok. Mitcsináljak?
2012. máj. 28. 23:48
 1/4 anonim válasza:
Úgy egy évig fájt a nyakam, nem tudtam egy teljes nyakkört csinálni, hiába lazítottam, mozgattam, masszíroztam. De aztán rájöttem, hogy mivel hason alszom és oldalra fordítom közben a fejem, hiába nem magas a párna, végig feszül a nyakizmom, így pár hónapra a fejalávaló nélkülözésétől, teljesen megszűnt a fájdalom. Szóval nekem bevált a párna eldobás, hátha neked is, először talán kicsit furcsa, de meg lehet szokni, főleg, ha javulást tapasztalsz. Ha a hátad is így fáj, akkor azért nem árthat neki elalvás előtt vagy után pár jó kis pilates gyakorlat.
2012. máj. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hű, még így ami lemaradt: elvileg jó rá a Voltaren emulgél, vagy más orvos által javasolt készítmény, de talán előrevezetőbb ha az okot szünteted meg és nem csak elnyomod a fájdalmat, próbáld kibogozni mitől lehet. Esetleg még stressz is okozhat izomfeszülést.
2012. máj. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh köszönöm :)
2012. máj. 30. 19:45
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit :) ezt nézd még mit találtam: http://www.youtube.com/watch?v=DRJi2g1iwRs
2012. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!