Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen etrenkiegeszitot...

Milyen etrenkiegeszitot szedjen, akinek gyenge az immunredszere es gyakran fájnak, begyulladnak az izuletei?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy?

Az etrendet kell ugy beallitani, hogy elfogyasztott etel, ital legyen a gyogyitod, es erositod, es ugye a mozgas.

2012. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

24 /N

De sajnos nagyon rossz geneket orokoltem! 18 evesen porckorogservet allapitottak meg nalam( az orvos meg volt dobbenve hogy nem is kicsi serv). A terdeimmel is van valami gebasz, de most a vallam van begyulladva es a mutato ujjam ( ne neves):). Etedetileg a talpam volt, elmentem dokihoz es irt fel ibuprofent! Az elmult de a vallam nagyon faj ( most megint szedem).az immunrendszeremrol nem is beszelek! Hihi

2012. máj. 6. 08:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyenge az immunrendszered? Egyébként nem pont annak a túlműködése okozza a panaszaidat?


Én a helyedben, ha lenne pénzem és merszem, lehet elmennék korrekt természetgyógyászhoz, aki nem az orvosom ellen játszik, hanem annak a munkájára segít rá a maga szereivel.

Vagy az orvosom által felírt gyógyszereket szedném, az ő utasításait követném. Esetleg őt is meg lehet kérdezni, mit ajánl még, mit tehetnél a pirulákon kívül, stb.

2012. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mostmar talan kinovom, de egesz gyerekkoromtol mostanaig mindig beteges voltam! Volt olyan hogy egesz telen beteg voltam 3 het betegseg , 1 het szunet aztan elorrol! Sajnos nagyon gyorsan elkapok mindent, de egy ideje talaltam egy jo multivitamint, es azota ha meg is betegszem , nem dont agynak!:)

Koszonom a valaszokat!:)

2012. máj. 7. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... de akiknek tényleg gyenge az immunrendszerük, azoknak nem így mutatkozik meg.
2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet 2 ertelmuen irtam, de nem azt mondtam hogy a gyenge immunrendszer miatt vannak a gyulladasok. Viszont a minap olvastam hogy genincproblemak miatt is elojohet. Szoval hogy esetemben nem a vallammal es ujjammal van a problema, hanem valahol mashol lehet! Nem vagom! Csak varom mar hogy elmuljon! :( :)
2012. máj. 8. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Sűrűn műtenek, szervtranszplantált vagy, autoimmun beteg vagy, HIV+6 vagy, immunhiányos vagy? Ha egyik se, akkor miért lenne gyenge az immunrendszered?
2012. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En ugy tudtam , hogy akinek eleg egy szellokes es maris beteg! Vagy telen, nyaron betegeskedik, annak eleg gyenge az immunrendszere! Egyebkent orvos mondta!
2012. máj. 9. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Háát, fura...

És akkor aki immunrendszert gyengítő gyógyszert szed, miért beteg ugyanannyiszor, mint mi, aki nem?

És akkor miért adnak szteroidot, aminek immunrendszert gyengítő mellékhatása van, csókbetegségre illetve krupp esetén? És miért nem szólnak a páciensnek ill. a szülőknek, hogy ez van, ez a mellékhatása?

Akkor súlyos beteg, nagy műtéten átesett, szteroid-kúra alatt álló embernek, akinek kb. nulla az immunrendszere a szteroid, a műtét és a betegség miatt, miért nem mondják, hogy kerülje a tömeget? Miért nem mondanak erről semmit neki, mikor hazaengedik télen, a sok járvány idején a családba? Azt hiszem, ennyire nem felelőtlenek...

Akkor miért mondják virulógusok, infektológusok és immunológusok, hogy immunerősítés, legalábbis ilyen formában nem létezik; a vitaminok nem védenek a betegségektől?

Akkor Ő, idős, tapasztalt, elismert, magánrendelője van, miért állít ilyeneket:

[link]

[link] ?


Nincs olyan nagy jelentősége az immunrendszernek, mint hiszik... Ráadásul úgy tűnik számomra, hogy amikor azt mondják, legyengül, kiderül valójában, hogy túlműködik... Stressz esetén is, depresszió esetén is, szorongás esetén is. Az érelmeszesedést is az okozza lényegében, hogy túlműködik az immunrendszer.


Egyébként rengeteg oka van a gyakran visszatérő felsőlégúti fertőzéseknek. Amúgy nagyon kevés orvos mondja azt, hogy legyengült immunrendszer az oka. Inkább allergia, asztma, orrsövényferdülés, gyulladásos góc, stb...

2012. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jahh, es tudjatok mi az a hipermobilitas szindroma???

Sajnos olyanom is van, es ettol is lehetnek gyulladasok testszerte!:(

Koszonom a valaszokat!:)

2012. máj. 14. 12:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!