Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már, hogy elájultál?

Volt már, hogy elájultál?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol, hogyan, milyen körülmények között? És azt lehet tudni, hogy vajon mi okozta?
2012. ápr. 27. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ettem 6 napig egy falatot sem, aztán a 7.nap megittam egy kávét feketén tej és cukor nélkül, 10 perc múlva már a földön voltam.
2012. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a zuhany alatt, az akkori párom kapott el.Előtte való nap fájt a fogam,elmentünk volna ügyeletere de nem volt.Másnap reggel kihúzták a fogam,és injekciót kaptam,este jött ki rajtam a stressz,meg alig ettem.
2012. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor 90-el estem motorral és lekoppant a fejem. Egyébként ha nem traumás eredetű akkor általában alacsony vérnyomás vagy agyi oxigénszint okozza, de ezen kívül van még kb 50 ok rá.
2012. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer a zebrán bp-n . Meleg volt nagyon azért ájultam el:D
2012. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam lehet tudni. Nagyon alacsony vérnyomás miatt vérvételnél kétszer már csúnyán elájultam, ezért mindig szoktam szólni előre, és lefektetnek pár percre a nővérkék. Egyszer pedig kórházban voltam, és romlott volt az étel, amit kaptunk. Egy csomót hánytam, és a végén a WC-n elájultam.
2012. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alacsony vércukorszint.
2012. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én is elájultam.nem is egyszer.az ájulásomat vszínüleg az alacsony vércukorszintem okozhatta, vagy a még alacsonyabb vérnyomásom ( 90 :/ )

én otthon ájultam el, legutóbb múlt hét vasárnap. az orvosom azt mondta , h nálam lehet h a deppi okozta, mert hajlamos vagyok rá... ://

2012. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is többször elájultam már, de a legemlékezetesebb a gipszelőben volt vagy 10 éve

eltört az ujjam, nyílt törés volt, a sebész bekötötte, tetanusz, stb

eljutottam a gipszelőbe,ahol a fazon elkezdte hajlítgatni mindenfelé a nyílt töréses ujjamat,tekerte volna rá a gipsz csíkot

én meg kezdtem szédülni, kérdezte rosszul vagyok-e, de válaszolni már nem tudtam

egy széken tértem magamhoz, az arcomat mosta vizes kendővel

vízzel itatott, és kb 10 perc múlva mondta, most már gipszeljük be a kezemet

ahogy felálltam, tettem vagy 3 lépést, megint elájultam

akkor már az ágyon tértem magamhoz egy orvos társaságában

jó sokáig fektettek ott.mire jobban lettem

2013. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!