Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden este lefekvés után...

Minden este lefekvés után zsibbad a mindkét lábam.33 éves vagyok, igazából az étkezésre nem sok gondot fordítok, sokszor húst hússal eszem, és mozogni sem szoktam gyakran. A zsibbadás ezek következménye lehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gerinc problémára gyanakodnék./Csigolya meszesedés/
2012. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dohányzol? Lábaid, bokád nem dagad időnként?

Vércukorszinted nézted már valaha?

2012. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mielőbb keress fel dokit, én most ugyan csak 23 éves vagyok, de a bal lábamba 17 évesen éreztem ilyen érzéseket, 2 hétig húztam majd nem tudtam lábra állni. 17 évesen mélyvénás trombosisom lett...el sem hitták az orvosok, de nagyon veszélyes lehet, úgyhogy mielőbb doki.

Trombus tünetei még: égő érzés, kissé bedagadhat és lilás foltos lehet, mert rossz a vérkeringés a végtagokban...

2012. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az életmódodból kiindulva, szerintem érelmeszesedés lehet, főleg ha dohányzol is.
2012. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!