Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbad a bal lábam, mitől...

Zsibbad a bal lábam, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
pár napja zsibbad jobban, hiába sétálok sokat, napi 10 km, nem használ. amúgy programozó vagyok, tehát ülőmunka. egyik este néhány napja be is görcsölt az egész, talán azóta van jobban ez. néha mintha viszketne, és szúrkálna is az ér benne

2012. ápr. 10. 13:22
 1/5 Rickie válasza:
Azonnal fordulj orvoshoz! Nem akarlak riogatni, de a leiras es a tunetek alapjan felmerul a gyanu egy nagyon ritka es vegzetes kovetkezmenyekkel jaro betegsegre! Burger kor a neve ami altalaban a bal lab verkeringesenek a leallasaval kezdodik, majd a vegtagod eluszkosodesevel vegzodik, ami amputacioval jar! Javaslom a google hasznalatat es nezd meg az altalam leirt betegseget, hogy meggyozodj a problemad komolysagarol!
2012. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Fiamnak ugyanez van, ő is számítógépes munkát végez. Összevissza vizsgálták, (küldték: orthopédia, rheuma, angiológia, neurológiai vizsgálatokra, majd vissza az orthopédiára, végül egy lúdtalpbetétet kapott. :-)))))

Persze a lába azóta is zsibbad.

2012. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
voltam sürgősségin is, azt mondták anno, hogy semmi baj, és kb semmilyen vizsgálatot se végeztek. csak adtak kalciumot meg magnéziumot
2012. ápr. 10. 16:37
 4/5 A kérdező kommentje:

rickie:


A Bürger-kór kiváltó okai


Kizárólag dohányzóknál fordul elő genetikai hajlam talaján. A betegség kialakulásának pontos mechanizmusa azonban nem ismert.



én nem dohányzom.

2012. ápr. 10. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót az angiológiára, ott a végtagi artériák és vénák betegségeit vizsgálják.
2012. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!