Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zsibbad a jobb felem?

Miért zsibbad a jobb felem?

Figyelt kérdés

Másfél hete elkezdett zsibbadni a jobb felem.

a zsibbadás kb szívmagasságig van a jobb felemen.

Ezt el is mondtam az orvosnak,ő elküldött neurológiára(idegsebészet). Ott nem találtak semmit elküldtek szemészetre és CT-re.Szemészeten sem volt semmi probléma,de CT-re 3 hét múlva megyek.


Nagyon rossz a közérzetem,mintha egész nap illuminált állapotba lennék,nem tudok egyenesen állni

Azt mondták lehet agydaganat :( még csak 18 éves vagyok...NEM AKAROK BETEG LENNI :((

Előtte fogyókúráztam kb 2-3 hónap alatt lefogytam 10 kilót

a végefelé szedtem zsírégetőt(Brutál Blade-et)-ha annak a mellékhatása akkor mennyi időő hogy elmuljon a mellékhatás ??



2012. ápr. 23. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, amit megeszel az vagy magad. Ne csinálj a szervezeteddel ilyen sz@rságokat, és az se fog veled csinálni ilyent.


Ne hízz meg, hogy ne is kelljen lefogynod. Ilyen rohadtul egyszerű.

Az orvosnak elmondtad, hogy miket csináltál?

2012. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 snobby válasza:
Szia! Csak érdeklődni szeretnék, hogy jobban vagy e már?
2012. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv snobby!

Igen jobban vagyok már!

Az orvosok nem találtak semmit,azt mondják,hogy a kimerültség okozta ezt,aludjak sokat,és juttassak be sok vitamint a szervezetbe

2012. jún. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!