Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? A térdemen,...

Mi lehet ez? A térdemen, térdemben a bőröm alatt, a térdkalácsom fölött van egy pici csomó, párom vette észre tegnap.

Figyelt kérdés
Nem fix, a bőröm alatt tudom mozgatni, nem nagyobb, mint egy borsszem. Nem fáj, csak zavar, hogy ott van. A neten azt írják, hogy ez reumás csomó, de én nem gondolnám, hogy 26 évesen reumás lennék (bár tudom, ez nem életkor függvénye).26/N
2012. ápr. 22. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy porcleválás ?Ez szokott a térdkalácson vándorolni! Ebben a korban nem nagyon jellenző, bár sportolásnál vagy erős térdre esésnél elő szokott fordulni másnál is. Van amikor az inszallag elszakad és összerándul. Ez komolyabb eset és olyankor fáj is. Ha nagyon zavar megelőzésképpen menj el az orvoshoz.
2012. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

flugh-csomó

Masszírozd!

2012. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!