Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van egy csomó a vádlimban,...

Van egy csomó a vádlimban, szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem is igazán csomó, inkább egy "pukli", de már régóta ott van, nem fájdalmas, nem is érzem, ezért nem hiszem, hogy izombántalom. Ezen kívül nekem csak elég rossz alternatívák jutnak eszembe, szerintetek elmenjek orvoshoz, vagy ezzel felesleges? Mitől lehet ez a pukli?
2011. dec. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a pukli felületesen vagy van mélyen? Tapintatra tömött, vagy picit puhább? És mennyi idő az a "régebben van ott"?


Rossz alternatíva viszont tényleg van, méghozzá *tényleg* (és gyorsan) rossz, egy utat megér orvoshoz. Legrosszabb, ami lehet, hogy azt mondják, semmi bajod.

2011. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A felületen van, és nem igazán tudom, mi óta, tapintásra nem különbözik a lábam többi részétől, csak ott kiemelkedik. De azért elmegyek orvoshoz amint tudok, köszönöm a választ.
2011. dec. 16. 12:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerinted milyen orvoshoz menjek vele? Háziorvoshoz, vagy valami szakrendelésre?
2011. dec. 16. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

(Biztos nem érképlet, igaz?)


Első körben háziorvoshoz, mert ha továbbküld, elképzelhető, hogy beutalóval teszi, és néhány helyre úgy könnyebb bejutni.

2011. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát erősen kétlem, még elég fiatal vagyok. Én még valami zsírcsomóra gondoltam, remélem semmi komoly :(
2011. dec. 16. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont a zsírcsomó miatt kérdeztem, mennyire felületes, meg milyen az állaga, ahogy leírtad, könnyen lehet az, de látatlanba meg nem mondom.


Nézessed meg, és ha az, örülj neki, hogy semmi komoly. :) Még ne stresszeld magad ezen nagyon.

2011. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!