Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok így?

Miért izzadok így?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám, hogy mostanában nagyon izzadok (hónajban) az iskolában. És ez nagyon zavaró, és zavarbaejtő is, hogyha érzem, meg látom, hogy a polómon a hónaljamnál át van izzadva..:\ Régebben nem voltam ilyen, ez mostanában kezdődött...nem hinném, hogy a tinédzser lét az oka. 1 hónapja szakítottam barátnőmmel, aki az osztálytársam, és elég nagy a feszkó közöttünk...Meg én amúgy is könnyen zavarbajövő tipus vagyok, szinte mindentől elpirulok, és olyankor is ez van... Vki nem tudna vmi tanácsot adni?

2012. ápr. 18. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy 18F :)
2012. ápr. 18. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajna ha stressztől van, akkor nem sokat tudsz vele kezdeni, de vegyél a gyógyszertárban Antisudoricát, ez egy folyadék amivel napont be kell kenni reggel fürdés után a hónaljadat és csökkenti az izzadást.


[link]

2012. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aranyhajulany válasza:
jézusom! nehogy reggel alkalmazd ezt a cuccot! akkor aztán tényleg szenvedni fogsz! amúgy tuti a stressz miatt van... igyál nyugtató teát vagy szedjél magneB6ot.. (a magneb6 mellesleg hízlal) ezek talán segítenek.. ha nem, akkor tényleg ott van az antisudorica, amivel ESTE fürdés UTÁN kell bekenned a hónaljad, amikor az már TELJESEN SZÁRAZ. ezután érdemes rögtön aludni menni, mert éjjel nem izzad az ember. így is marni fog mondjuk, pláne, ha érzékenyebb a bőröd. ha ez sem válik be, van még pár tippem, írj üzit nyugodtan. üdv: 23/L
2012. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt használja, neki egyáltalán nem mar, pedig elég érzékeny a bőre.
2012. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!