Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hogy a két utolsó...

Mitől lehet hogy a két utolsó borda között nyomó érzésem van?

Figyelt kérdés
18 vagyok,és pár napja a két utolsó bordám között ,ma pl evés után elkezdett fájni,és leg 1óra mire elmúlik.ne ilyesszetek nagyon meg,biztos nem komoly,vagy pedig a fogamzásgátló,ha lehet ettől
2008. ápr. 14. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
kihagytam,hogy most múlt el a menzeszem,hogy lehet ettől,bár ntom..
2008. ápr. 14. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen beszorult a levegő,ha nem múlik,próbáld meg vegyál be egy fél algopirint( ha nem vagy érzékeny rá),és megszűnik, de amúgy magától is elmúlik ha ez okozza.Sokunknál előfordul.Remélem nem ijesztettelek meg:-)
2008. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most látom,mire olvasod,már el kellett múlnia.
2008. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ilyesztettél meg ,de nem a levegő:) anyám szerint a gyomorszájammal lehet ..de nah,van h naponta többször is.hát nemtudom:)ha megyek orvoshoz majd mondom neki jövőhéten,de köszönöm a segítséget:)és ha van vmi akkor szívesen fogadom.
2008. ápr. 15. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen lehet sok a savad,égő érzés nem kíséri?
2008. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ma hálég n vt bajom,tnap kicsit lenyugodott,ntom:S

de az tény h muszály lsz egy vérvétel mert fájnak az ereim mostanában...és lehet a vérlemezek v ntom:)

2008. ápr. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!