Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio utolso napjain...

Menstruacio utolso napjain miert van ilyen kellemetlen erzesem?

Figyelt kérdés
Nem folyasom van, hanem a menstruacio utolso 2-3 napjan nagyon csip/viszket alt. fenek reszen egesz nap es nem tudom, hogy ez mitol van. Es sajnos akkor valamiert nem eppen kellemes az illatom, akarhanyszor mosakszom, zuhanyzok, cserelek betetet. Szerintetek mitol lehet? Mar evek ota igy van es csak a menstruacio utolso 2-3 napjan, szoval nem fertozes.
2010. aug. 29. 02:55
 1/3 anonim ***** válasza:
havonta 5 napig véreznék, és nem döglenék bele, nekem is kellemetlen érzéseim lennének.
2010. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szijja! ha betétet használsz akk szntem kidörzsöli, és azért érzed ezt.
2010. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem szintén igy van és már évtizedek óta:)a vége fele barnás és viszketek, pedig semmi bajom nincsen.állitólag ez természetes,vhol olvastam, hogy a menzi elején és a végén gyakori a viszketés és a kellemetlen illat...


49/N

2010. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!