Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira félek a szerdától!...

Annyira félek a szerdától! Megint nagyon meg fog kínozni?

Figyelt kérdés
Vissza kell mennem a masszőrhöz, mert azt mondta hogy nem elég egyszer kiropogtatnia a hátamat. Viszont a múltkori után nem aludtam éjjel annyira fájt a hátam, és az egyik csigolyámnál fel is dagadt a hátam és tele voltam véraláfutással :( Nagyon félek visszamenni, ennyire még nem fájt semmi, és a masszírozás... hát meg akartam halni. :( És nem hagyja abba ha azt mondom hogy fáj, azt mondta hogy én tehetek róla mert az én hátam ilyen :( Hogy bírjam ki a következőt? Vegyek be előtte fájdalomcsillapítót?
2012. márc. 12. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy baromság amit a massszöröd mondott, miért MILYEN a te hátad? Szerintem meg az Ö keze olyan!!

Figyu én helyedben nem mennék ehhez vissza, van elég masször, és föleg olyanok akik nem szenvedést akarnak okozni a kliensüknek, hanem egy óra kikapcsolódást, egy kis izomlazítással párosítva, mert az nagyon nem mindegy hogy végigszenveded a maszírozást, plussz még napokig iszonyú féjdalmakkal kell élned, vagy feltöltödsz.

Ergo a te hátad, és a te választásod kire bízod!

2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok visszamenni a szívem szerint... Csak hát annyi rosszat mondott a hátamra, és azt mondta hogy ezt csak ő tudja helyrehozni...

Nem vagyok egy nyafka csaj, tavaly a félbevágott ujjamat érzéstelenítés nélkül rakták össze a sebészek, de a múlt heti masszázs az fájt...

2012. márc. 12. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, én nem mennék hozzá vissza...de ha hiszel neki hogy csak Ö tudja helyrerakni, ám legyen. Ez esetben a fájdalomcsillapító valamit csökkentene a fájdalmadon. Sok sikert!
2012. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondja hogy csak ő tudja helyre hozni, hogy neki fizess.Inkább menj el orvoshoz, az tuti tud valami jobb módszert...
2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!