Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet, hogy agyrázkódás?

Ez lehet, hogy agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Ma az osztállyal jégkorizni voltunk... és egyik osztálytársam nagyon durván véletlenül elölről belémjött, és én hátraestem. Ahogy megpróbáltam felállni irtó hányinger és szédülés fogott el,és a könyökeimet is bevertem,de ez mellékes...azután ma csak a fejem fájt egy kicsit... Hányinger nem volt csak egy kis szédülés de nem komoly... Ezzel most menjek orvoshoz? 14 éves lány vagyok...
2012. jan. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizony meglehet, hogy kaptál egy kisebb agyrázkódást.

Ha nem volt eszméletvesztés és hányás, és holnapra jobban leszel, akkor nem kell orvoshoz menned.

De kacsold ki a gépet, és feküdj!!!!!!

Holnap este írjál, hogy hogy vagy!

Jobbulást!

2012. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csinál veled semmit az orvos. Sima agyrázkódásod van. AZért ha egyéb tünet is fellép. Pl látászavar, erős hányás azért menj el egy orvoshoz!
2012. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2012. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a tegnap muszáj volt hegedűórára mennem,mert nekem ez a hegedűlés nagyon fontos... úgyhogy nem tudtam sokat pihenni,ma meg mentem suliba, és ott fájt a fejem szinte végig,és most is... Lehet,hogy beveszek fejfájáscsillapítot, és egy kicsit szédülök is... Szóval ne tudom,hogy most mit csináljak,mert minden nap kell gyakorolnom,mivel ez az életem,és ilyen zeneművészeti szakközépiskolába is megyek, Másrészt anyukán nehezen engedett el korizni,és tegnap mondtam,hogy elestem,de nem akarom idegesíteni... Mit csináljak? Gyakorolnom is kell ezért nem feküdhetek egész nap...
2012. jan. 27. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak fejfájás van, akkor az nem akkora baj. De ha nem múlik el, akkor jobb lenne elmenni orvoshoz. Bár a 2-es azt mondta, hogy nem csinál semmit az orvos, azért egy MR vagy CT beutalót ad. Keletkezhetett ott egy pici vérömleny, szóval nem szabad elbagatelizáni.

ÉS hidd el anyud nem akkor lesz mérges, ha elmondod, hogy elestél, ha nem ha baj van és titkolózol.

2012. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig van az állandó fejfájás... Nem tudjuk most,h menjünk-e el orvoshoz,mert tényleg mit tudna csinálni? Meg a tegnap este egyik fülem bedugult,és nem tudom hogy ezért-e... és kicsit szédülök is de nagyon nagyon kicsit...
2012. jan. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!