Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyrázkódás után honnan...

Agyrázkódás után honnan tudom, hogy már rendbe jöttem?

Figyelt kérdés

pár napja volt agyrázkódásom, nem ájultam el, csak hánytam és megzavarodtam.

nem tudtam, hogy ez agyrázkódás, 3 napig hányingerem volt, szédültem, de jártam zeneórákra, gyalogoltam, szóval nem pihentem ki.

Hosszú orvosjárás után rájöttem, hogy ja basszus, bevertem a fejem...

addigra idegileg is kivoltam, mert azt hittem a zavarodottságomra, hogy pánikbetegség jött elő, vagy meghülyültem bizonyos szerektől...

most két napja próbálok pihenni, csak 1-2 rövid filmet nézek meg és megetetem a kutyákat, kb. ennyi a napi program.

Hány napig kell így pihennem?

Mert tegnap még a harry potter is úgy leterhelt, hogy estére rosszul lettem.

(Pedig a neten azt olvasom, hogy pár óra pihenés is elég lenne, csak ugye én 3 napig a baleset után járkáltam, nem pihentem...)


2011. jún. 27. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez rendellenes....Nem ártana kórházban kivizsgáltatnod magad, 3 nap az már sok idő! Nekem volt egy balesetem el is ájultam de rákövetkező nap már jól voltam! Nemtudom én biztosan bemennék a helyedbe legalább az orvoshoz és tőle tanácsot kérni!
2011. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál, menj el egy röntgenre és vérképre. És hanyagold a bizonyos szereket...
2011. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!