Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Emlékezhetek még egy agyrázkód...

Emlékezhetek még egy agyrázkódás után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy agyrázkódással járó balesetem után (kerékpár) lehetséges-e, hogy eszembe jut, mi is történt. Eszméletvesztésem volt, és kb 200 méternyi út, és a baleset elveszett. Ez volt kb 1 éve. Senki nem volt az úton, viszont szerintem elütöttek. De így nincs semmim, mert nem emlékszem, mentőt nem hívott senki, amikor magamhoz tértem, indultam haza. Szerintetek ez már így marad?
2010. aug. 10. 16:40
 1/3 anonim válasza:
hát ha már 1 éve történt akkor az már igy is marad még ha tudnad h ki is utött el akkor se lenne semmi értelme mert hiaba jelentened fel mar nem lehetne rábizonyitani hogy hol volt akkor mert azt mondhatja h elfelejtette es ez mar indokolt érv 1 év utan:( sajnalom nem vagyok profi csak egy 14 éves en ennyit tudok mondani:( nagyon sajnalom:(
2010. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 margoz ***** válasza:
Ha téged el ütöttek volna,te nem állsz fel és nem tudsz haza menni,föleg nem ugy hogy a biciklit még a válladon is viszed.Láttam már olyan balesetet,azt a biciklit nem könnyü tolni,amelyiket el ütötték.Lehet olyan gyorsan és hirtelen estél el,hogy nem értetted és csak ezzel tudod magad megnyugtatni .Nekem is volt kocsi karambolom,8 éve 1-2 perces eszmélet vesztéssel azóta sem emlékszem a becsapodásra/nekem jöttek frontálisan/és jobb is igy,mert lehet hogy csak idegeskednék amikor vezetek.
2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Csak azért gondolom hogy hátulról meglökhettek autóval,vagy elsodorhattak, mert a kezemen nem volt sérülés, tehát nem védekeztem. Ez nagyon furcsa, mert sokat borultam már, és mindig kivédem a nagyobb bajt. Most rögtön a fejemre estem.

2010. aug. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!