Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevertem a halántékomat....

Bevertem a halántékomat. Agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Az asztal sarkába, most lett egy szép pukli a fejemen és rosszul vagyok, hányingerem van. Zsibbadt a fél fejem, már elmúlt, de néha belehasít a fájdalom.

Mit csináljak?


2011. dec. 16. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2011. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
elvileg csak akkor lehet agyrázkódás,ha eszméletvesztés volt.Nos,a közel múltban én is bevertem a fejem,eszméletvesztést nem vettem észre,bár van néhány másodperc ami kiesett,de nem ájultam el.El is húztam a folyamatos fejfájás miatt csak 3 hétig az orvoshoz menést.Agyrázkódás.Annyira vigyáznom kellett,hogy nem porszívózhattam,mosogathattam,nehogy későbbi szövődmény legyen.Szóval fordulj orvoshoz,szerintem.
2011. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, ha agyrázkódás van, infúziót adnak, fekvés, pihenés, más kezelés nincs.
2011. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hál' Istennek nem ájultam el csak nagyon zsibbad! Megfogadom a válaszokat!
2011. dec. 16. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Én másfél éve a fürdőszobában vertem be a halántékom. Másnapra nagyon szarul voltam, elmentem ügyeletre, leküldtek kórházba, agyrázkódásom volt. Pedig nem volt eszméletvesztésem, mindenre emlékeztem. Egy napot bent tartottak, mozognom kellett és figyelték, hogy ne sokat aludjak. Pár nap pihenés és semmi bajom nem volt. Mindenképp menj orvoshoz.
2011. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már jól vagyok, elmúlt a rosszullét, csak maradt egy nagy pukli a halántékomon...

Köszi a választ!

2011. dec. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!