Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Szóval..már 3 hete szédülök, hányingerem van és egésznap hőemelkedésem(37 és 37,5 között mozog).elmentem orvoshoz 1 keddi napon, a hőemelkedésemre adott antibiotikumot és azt mondta, hogy ha nemjavul a helyzet akkor 7főn menjek vissza.sajnos vissza kellett mennem és vett vért,vizeletet, elküldött mellkas röntgenre és fül-orr-gégészhez is, az pedig elküldött arc röntgenre.amikor mindenek meglett az eredménye: teljesen egészséges vagyok(doki szerint: a hőemelkedéssel ne törődjek a többi meg csak elmúlik, és hogy biztos idegi alapon van, (de semmi olyan nem történt mostanába, nem stresszelek sokat, itthon és a barátommmal is minden a legnagyobb rendben, ezért nem értem:/).de akkor mitől van ez az egész?! :/

ja és 2napja hasmenésem is van..(a menzeszemnek kb. 5nap múlva kell megjönnie, akkor ez lehet, hogy a menzeszem előjele?vagy össze függ a többivel?)


2012. jan. 17. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2012. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet a menzeszed előjele, nekem is van hasmenésem meg nekem pl fáj a fejem előtte.. A hőemelkedés lehet a hormonoktól is, lehetett az ovulációtól, lehet valami kisebb fertőzéstől vagy gyulladástól, mondjuk azt a vér meg a vizelet kimutatta volna, de akkor szokott alacsony hőemelkedés lenni hosszabb ideig, mikor valaki teherbe esik.
2012. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a vákaszokat!

terhes nemlehetek ugyanis fogamzásgátló szedek és még amellet is védekzünk és a menzeszem is rendszeres.

2012. jan. 18. 07:03
 4/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy vírusos hasmenésed van?


nekem legalábbis most az van, és állítólag most járvány van

2012. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemhinném :/
2012. jan. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!