Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz bajom tőle?

Lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ritkán mikor nem tudok elaludni szoktam bevenni nyugtatót(frontin) ez mennyire tesz engem tönkre? vagy próbáljam meg örökre elhagyni?

2012. jan. 12. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezen tudok elaludni, de lehet azért mert napközben sokat alszok, sőt biztos is, és hajnali 4ig mikor fent vagyok ideges leszek mert már aludni szeretnék, mert tudom hogy aludnom kellene, ekkor szoktam bevenni egy 0,25ös frontint! De szeretném teljesen elhagyni, nem akarom tönkre tenni magam vele... Elgondolkodtam és az alvási módomon kell változtatnom, hogy ne aludjak sokáig, és akkor este el tudok aludni...
2012. jan. 12. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem minden nap veszel akkor nem nagyon lesz bajod. Ha mindig veszel be, akkor fennáll a veszélye, hogy függő leszel. Néha-néha lehet, de próbáld abbahagyni a folyamatos szedését.
2012. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _Jessy_ ***** válasza:
Ha naponta tényleg csak egyet veszel be nem leszel függő, de ezt nem altatónak találták ki, úgyhogy én mindenképpen az életmódváltást javasolnám, mert ez nem normális, és a szervezeted még így is megsínyli. Annyi van, hogy ha sokáig szeded, akkor nem szabad egyik napról a másikra abbahagyni, hanem fokozatosan kell leállni vele.
2012. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát volt hogy 2hétig szedtem, felirták úgy hogy naponta 3x(fél-fél-egész) de le esett a vérnyomásom rosszul lettem és elhatároztam hogy nem fogom szedni tehát ababahgytam a szedést, azóta a vérnyomásom rendben van, soha többet nem fogok bevenni még akkorsem ha nembirok aludni, hisz tudom hogy csak azért nem birok mert túl sokáig alszok napközben, de ez meg fog változni! És köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 13. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!