Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Beteg vagyok?

Mi lehet a bajom? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából már hetek óta érzem, hogy beteg leszek, de inkább nem is figyeltem rá, mert utálok bebeszélni magamnak dolgokat, szerencsére sose szoktam. :)


Ma hirtelen elment az életkedvem, elkezdtek fájni a végtagjaim, gyenge voltam. A buszon alig bírtam kapaszkodni. Aztán aludtam délután, és most nagyon hányingerem van. Étvágyam amúgy egy kicsi sincs, csak kekszet sikerült ennem.


Leginkább az zavar, hogy nagyon rossz kedvem van :(


2012. jan. 9. 20:10
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vgy?Mert nekem is szokott igy lenni én 15/f vagyok.Ha kb 14-16 vagy akkor ez azért van mert fejlődésben vagy és nőlsz bróbálj enni ha nem is kell és szedj szupradint immunerősitőt.Nekem is sokott igy 30 kg 35X alig nyomom ki eddig meg 5x nyomtam a 30kg most meg 2x kiszomom ,de a 3x nemmegy már alig van erőm esek olyankor összefele.
2012. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok.

Azért nem hiszem, hogy ennyire szarul lennék attól, hogy növök... Úgy fájnak a végtagjaim mintha influenzás lennék..

2012. jan. 9. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy alig értettem, hogy mit írtál le, de mind1...
2012. jan. 9. 20:22
 4/7 _Jessy_ ***** válasza:
Nem tudom, járhat-e ezekkel az első, vagy megvolt-e már, de nem lehet, hogy menstruáció előjele?
2012. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7 éve menstruálok...
2012. jan. 9. 21:25
 6/7 _Jessy_ ***** válasza:
16 évesen 7 éve?!? Nőgyógyásznak említetted, mert az ilyesmi azért nem minden esetben normális. Ez esetben esetleg lehet depresszió, vagy szorongás, mindenesetre ha nem javul menj el orvoshoz.
2012. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kezdődő betegség tünete. Valami vírust összeszedtél! Lehet influenza is. Sok tea, C vitamin, aszpirint, ezüstcolloid oldatot ajánlok.
2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!