Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden bajom van, szerintetek...

Minden bajom van, szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam mintha másnapos lennék , semmihez sincs kedvem, full életképtelen hangulatom van, és még enni sincs nagyon kedvem ... és péntek óta ez megy. de igazából tippem sincs mi bajom van, mert mostanában állandóan minden rosszabb az életemben napról napra, és nagyon keveset alszok ( abból áll minden napom hogy dolgozok, tanulok , alszok(6-7 órát)) esetleg ezért lehetséges hogy ez van ? vagy esetleg beteg lehetek ? komolyan ötletem sincs ... ha tudtok segítsetek. köszi .
2010. szept. 25. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj pihenned kell, minél gyorsabban minél többet, ez így nem fog tovább menni, napról napra rosszabbul leszel..

Nálam is így volt aztán 1 hétig kb k*vasokat aludtam, és utána már semmi bajom nem volt:)

16/L

2010. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérem, töltse ki ezt: [link]
2010. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6-7 óra alvás bőven elégnek kell hogy legyen!


Az a bajod, hogy nem vagy frisslevegőn, és nem mozogsz!


Ajánlom a reggeli 1 vagy legalább háromnegyed óra sportot szabadlevegőn!


plusz igyál több tiszta vizet!

Meg egyél enyhén cukrozva céklát.


Ha nem javul egy hét után sem akkor nézesd meg hogy nem vagy e vashiányos, azaz vérszegény.

2010. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kimerült vagy és hiány van a szervezetedben ásványi anyagokból és vitaminból!
2010. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát köszi a jó tanácsot, de sajnos nem tehetem meg, mert feltétlen szükséges a pénz , suliba pedig hülyeség lenne nem járni, esetleg a suli melletti sport tevékenységeken tudnák visszavenni ami max 2 órát jelent , de az meg az életem , mindig lótok futok ide ode , a barátaimse bíznak már bennem emrt sosem vagyok velük , állandóan a jövőmön dolgozok . na gondolom most fog jönni a nagy kérdés hogy mért dolgozok amikor nagyon fiatal vagyok . mert 3 hónap múlva kilakoltat minket az állam , és nem vagyok hajlandó elmenni gyermekotthonba ! albérletbe akarok menni feltétlen ,és csak 18 éves koromig kell kihúznom onnantól ösztöntdíjas vagyok ( hiányszakmás ) , és már megyegetni fog. szóval ezen biztos nem fogok tudni változtatni ... de azért köszi a tippet :) de amúgy akkor szerinted nem betegség miatt ?

egyébként 16-17/F

2010. szept. 25. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
látom lett írva még , vérszegény nem vagyok , 1 éve voltam megnézetve. és azóta mégtöbbet eszek . és azóta amúgyis nőtt az adag amit eszek , mert kicsit megijedtem mikor megkaptam a beutalót . de a frisslevegőben van vmi , mert irodában dolgozok , és a suli sem vmi nagyon kinti dolog .... hát ...
2010. szept. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!