Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan aludjak éjszaka?

Hogyan aludjak éjszaka?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja szűnt meg a munkám, ahol éjjel 1-ig dolgoztam heti 5 napot. Ugye mindig 3-ra értem haza, 4-re kerültem ágyba és délután 3 körül keltem.

Az a probléma, hogy annyira megszoktam ezt, hogy nem tudom visszaállítani a normális állapotot, egyszerűen éjjel 3 előtt képtelen vagyok elaludni, délután 1-nél előbb nem tudok felkelni.

Légyszi segítsetek rajtam! Milyen praktikákat ismertek a normál állapot(azaz 11-12-kor lefeküdni, 8kor kelni) visszaállítására?


2011. dec. 23. 21:39
 1/4 anonim válasza:
fél liter whisky.
2011. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanúgy ahogy erre átszoktál vissza is visszatudsz zökkenni egy idő után biztosan
2011. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
100%

Merítsd ki magad, például egyszer-kétszer, amikor teheted, hagyd ki az alvást és másnap este 11-nél előbb ne menj aludni, akármilyen álmos-fáradt is vagy. Előbb-utóbb megszokja a szervezeted, hogy ilyenkor "küldöd" aludni.

Visszazökkenni a régi ritmusba nehéz, de nem lehetetlen.

2011. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg úgy megy csak ahogy az előző írja.
2011. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!