Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az Antidepresszáns szereket...

Az Antidepresszáns szereket mennyi ideig szokták szedni?

Figyelt kérdés
A szedés befejeztével kigyógyultatok?S könnyű volt elhagyni?
2011. dec. 8. 09:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Ahova én járok ott csak egy pszicháter rendel lakáson,így ott nincs lehetőség pszichológusra.Érdemes elmenni megánúton?Nagyon drága?

Te voltál már pszichológusnál?

2011. dec. 9. 16:52
 32/36 anonim ***** válasza:
Először pszichológushoz kerültem, de hamar kiderült hogy ez kevés, nekem gyógyszeres kezelésre is szükségem volt, így átkerültem pszichiáterhez. Legjobb persze mindkettőhöz járni.
2011. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném,hogy mennyi ideig szedted?S teljesen kigyógyultál,mikor abbahagytad?Én 2 dobozzal szedtem nem egész 3 hónapig.Most 8 hete nem szedem,de ugyanúgy vagyok mint a legelején.Újra elkellene kezdjem szedni.Az orvosom azt mondja ne szenvedjek vegyem vissza.
2011. dec. 11. 10:03
 34/36 A kérdező kommentje:

S mennyi ideig kell szedni mellé Frontint s milyen adagban?

1-2 hétig?Mert addigra fejti ki hatásár az antidepresszáns?

S utánna elhagyhatom a frontint ugye?

2011. dec. 11. 10:44
 35/36 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a pszichológust. Ha SZTK rendelésre mégy, nem kell érte fizetni. Szerinem menj el, ártani nem árt. Technikákat tud mutatni pl. arra, hogy hogyan kezeld a szorongásaidat. A gyógyszereken meg szerinem az orvos beleegyezése nélkül ne változtass, nem mi, hanem ő tudja, hogy milyen állapotban vagy, van e szükség rájuk.
2011. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Magán pszicháterhez járok.Ő azt mondja vegyem vissza az antidepresszáns,ne szenvedjek.

8,5 hete hagytam abba.Csak igen zúgott a fülem és visszajött az anyatejem,amit féléve elapasztottak.De ezt leszámítva teljesen jól voltam.Nem gondolkoztam s nem volt rajtam ez az erős szorongás.

Egy magán pszichológus mennyibe kerül,ha felkeresnék?

S oda hányszor kell mennyi?

Te kigyógyultál?S meddig szedted az antidepresszáns szert?

2011. dec. 12. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!