Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az Antidepresszáns szereket...

Az Antidepresszáns szereket mennyi ideig szokták szedni?

Figyelt kérdés
A szedés befejeztével kigyógyultatok?S könnyű volt elhagyni?
2011. dec. 8. 09:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Frontin (Xanax), Rivotril, Seduxen mint szorongásoldók, ezen kívül az altatók is függőséget okoznak.
2011. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat!

Minrha csak az orvosomat hallottam volna.Ő is ezt mondja.Pedig sokan azt mondják,hogy a Frontin-hoz nem lehet hozzászokni.Szedtem vagy 2 hétig napi 1 szemet s a végén már nem tudtam elaludni mikor nem vettem be.Most csak néha veszek be,amikor már nagyon feszül a húrok fél szemet a 0,25-ös Frontin-ból.S várom,hogy hasson a Neuroptim gyógynövényes szer.1 hónapja szedem.

2011. dec. 8. 12:27
 13/36 anonim ***** válasza:
Bizonyos antidepresszánsoknak is van szorongásoldó hatásuk, ezért ha hatott pár hét után, akkor a mellé szedett egyéb szerekkel (pl. a Frontin) lassan le lehet állni.
2011. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Pontosan így mondta az orvosom is.Te szedtél ilyet,hogy így tudod?S nem szokik hozzá a szervezet,ha sokáig szedik.Mert valahol ez kábító,nem?
2011. dec. 8. 12:50
 15/36 A kérdező kommentje:

S ha csak hébe-hóba veszek be frontint az meg nem ér semmit ugye?

Olyan tanácstalan vagyok,mert közbe nem igazán tudom legyűrni a szorongást,de közbe meg tartok a gyógyszertől.

2011. dec. 8. 12:56
 16/36 anonim ***** válasza:
Egyrész gyógyszertári asszisztens vagyok, másrészt szedtem is ilyeneket. Alkalmankénti pánikra, hirtelen szorongásra elég lehet egy-egy szem, de állandóan fennálló problémáknál huzamosabb ideig tartó szedés szükséges. Az orvos segítségével fokozatos csökkentéssel le lehet állni ezekkel a gyógyszerekkel.
2011. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még annyit kérdeznék,hogy mennyi ideig szedted?

Nekem a Rexetint írta fel az orvosom.Most még a Neuroptimot szedem 1 hónapja,de még várok 1 hónapot hátha.

Bár néha már vannak pillanatok mikor azt érzem jól vagyok,de néha azt mintha nem is szedném.Viszont nem tudom tudnál-e ajánlani valami jó étvágygerjesztővitamint?Mert az idegtől hányingerem is van és étvágytalan vagyok.Viszont olyat szerenék,amibe kevés a Kalcium,mert régen volt egy vesekővem,ami nem tudom ott van-e még?Ja és a Neuroptimmal szedhető legyen.

2011. dec. 8. 13:10
 18/36 anonim ***** válasza:
Én többfélét szedtem, több évig, megszakításokkal. Volt amelyik használt, volt amelyik nem. Sajnos ez sokszor kísérletezés.. Szerencsére volt ami már egy-két hét után hatott. Egyébként sok antidepresszáns hízást okoz, így még alakulhat az étvágyad. Vitaminból vegyél B-vitamin komplexet, ez egyrészt étvágyat csinál, másrészt az idegeket is nyugtatja, valamint a Magnézium is jó az utóbbira. Szokott lenni olcsó, leveles B-komplex nevű készítmény a DM-ben vagy Rossmannban is, persze patikában sokféle létezik.
2011. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm utánnanézek.

Esetleg a Béres csepp,amit c vitaminnak kell szedni az milyen készítmény?De ezek a Neuroptimmal szedhetőek ugye?


További szép napot!

2011. dec. 8. 13:22
 20/36 anonim ***** válasza:
Ja, és a B6 vitamin hányingerre is jó. A Neuroptim egyébként tökéletes, mert vannak benne B-vitaminok is, Magnézium is, csak hát elég drága.. De ha használ, akkor szedd nyugodtan.
2011. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!