Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Örökös fejfájás, fáradtság és...

Örökös fejfájás, fáradtság és ingerlékenység. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Akármennyit alszom ugyan úgy álmos és fáradt vagyok.

A fejem kiskoromban is sokat fájt,de most megint minden nap rendszeresen lüktet és emellett még ingerült és rosszkedvű is vagyok.

Voltam orvosnál megvizsgáltak kiderült,hogy vashiányom van és alacsony vérnyomásom de egyiket sem lehet kezelni mert jódérzékeny vagyok. Ezzel az orvos el is intézte,de attól még ugyan úgy nem érzem jól magam.

Valakinek valami ötlet?


2011. nov. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

És ennyi??? El is van intézve az orvos felől?

Nyilvánvaló, hogy a vashiánytól/alacsony vérnyomástól lehet. Őszintén nem tudom, hogy milyen készítmények vannak, de én megérdeklődném másik orvosnál, hogy ugyan van-e olyan kezelési mód, ami alkalmazható a te esedben is.

És táplálkozz tudatosan akkor, sok vastartalmú étel: húsok, különösen a máj, tojás, sóska, spenót...

2011. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az orvos is csak az étkezést javasolta,gyógyszeres kezelést szerinte a jódérzékenység miatt nem lehet.

Most keresek másik orvost hátha okosabb leszek

2011. nov. 15. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Jód érzékenységet is ö álapítota meg?

mit jelent a jód érzékeny? beteg leszel roszabul a jodtól?

de mit keres vaspotló gyogyszerben jód?

biztos van ami nem jódos

de ilyent még nem halotam a jód elvileg nagyon égeszséges gyógyhatású dolog

persze gondom nem töményen kel minţ semit se

de ha ara érzékeny vagy az nagy baj

tej re is érzékeny vagy?

tejtermékek sajt?

ezekbe van sok elvileg

meg valami sima természetes vastableta is biztos van...

orvos létére elintézet igy?

kicsit vicess ha valamit gyógyulni akarsz külföldre kel menj?

fokhagyma? gyógyteák még ezekel se lehet probálkoznod?

persze ha találsz jó orvost jó orvosi megoldást akor rendben

2011. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia! nem tudom mennyiben egyezünk, én 19 éves vagyok, majdnem 2 éve kezdődött a durva fejfájás.

suliban órákon ki kellett mennem mert úgy éreztem elalszok, elájulok, szét esik a fejem.

voltam már vele orvosnál, csináltak CT-t ami után azzal nyugtattak hogy nincs daganatom, semmi oylasmi ami nem normális. kicsit alacsony vérnyomás.

felírta a flector port, amire azt mondta hogy csak akkor szedjem, amikor már tényleg úgy érzem hogy muszáj, nem vagyok egy gyógyszerfüggő típus, sőt. tűrök. De ez a "gyógyszer" nem hogy elaltat vagy bármi, mint a többi.. nálam egyenesen SEMMI hatása nem volt. Az egyetlen ami jó volt az az átlátszó advil, sajnos az is csak volt. már az sem hat!!

a problémám az lenne hogy vizsgaidőszakom lessz,suliba járok. egész nyári szünetben ezzel a fejfájással szenvedtem, (vettem ginko biloba-t, de nem tudok mit csinálni neki, mert hiába működik jól az agyam tőle, ha nem tudok a fejfájástol gondolkodni se, kikapcsolok. elalszok. és amikor felkelek rettenetesen fáj. :( valaki ha tud, segítsen egy véleménnyel hogy mit tehetnék?

2014. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló fáj még a feje ? Mert nekem is gyakran
2023. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!