Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan szer amitől jobban...

Van olyan szer amitől jobban ill. hamarabb el tudok aludni?

Figyelt kérdés
Van ugy hogy több óráig csak forgolódok az ágyba és olyan rossz. Valamiféle teára vagy kapszulára gondolok és nem altatóra.
2009. máj. 7. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Citromfűtea nekem bejött.
2009. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy óra futás lefekvés előtt. Csodákat művel, kitisztítja az ereket, úgy fogsz aludni mint a bunda.
2009. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fecc ***** válasza:
8-12 óra közepesen nehéz/nehéz fizikai munka.
2009. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vicc : SÖR.

A benne levő komló nyugtató hatóanyagokat tartalmaz .

(humulin-t vagy valami ilyesmit )

2009. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A futástól lehet, hogy kifáradsz és eldőlsz, de nem ajánlják lefekvés előtt. Ugyanis ilyenkor az "álmosító hormonok" vannak többségben és ha elkezdesz megerőltető fizikai munkát (jelen esetben futást) végezni, akkor felborul a bioritmusod. (Egyébként azt szokták tanácsolni, hogy biciklizés, futás reggel ajánlott, este pedig csak egy fél- egy órás séta)


Egyébként én a HOVA tablettát ajánlom. Nem altató, csak gyógynövény van benne, az egyik a macskagyökér, a másik nem jut eszembe. 1000 FT körüli.

2009. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha zaklatott vagy, akkor Valeriana drazsé (gyógyszertár, DM), ami enyhe gyógynövényes nyugtató, vagy egsyerűen egy pohár meleg kakaó.

Nekem ez a kettő ami bejön.

2009. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én homeopátiás tablettákat szedek néha, mert azok csak természetes alapanyagból készülnek, és nem is olyan erősek, mint a gyógyszerek. Van egy Sedatif nevű, ezt homeopátiás gyógyszertárakban lehet kapni (pl. az Oktogonnál). Van egy másik nagyon jó, macskagyökér tartalmú, Dm-ben szoktam venni, a neve Wörishofener: Nervenpflege, zöld a doboza. Sok sikert! :)
2009. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

agykontroll-álomkontroll

Amióta ezt használom, kb. 15 éve, nincsenek álmatlansági problémáim és csak egyszer kell a tanfolyamot kifizetni.

2009. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne fáraszd ki magad, mert annál rosszabbul fogsz aludni.

Fáj minden tagod, és minden egyes kis mozdulatra fel fogsz ébredni.

Próbálj meg beszerezni először teákat, gyógynövény kivonatos szereket.

Ha nem megy, akkor egy alvásszakértőt kell keresned, Ő nem feltétlen gyógyszerekkel, de megoldást fog találni problémádra.

2009. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Macskagyökér, komló, levendula, citromfű. Teakeverék vagy tabletta formájában is kaphatók, mint pl. a már említett Nervenpflege.
2009. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!