Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Makacs köhögésre mit tudtok...

Makacs köhögésre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt egy ronda, de alapos megfázásom, aminek maradékaként még mindig nagyon erősen köhögök időnként. Nem mindig, d eha igen, akkor néha egészen fuldoklásszerűen. Doki tud róla, egy darabig szedtem gyógyszert is, de most már nem.


Tudom, hogy a gyógytea nagyon jó volna, de sajna azonnal kihányom őket, egyiket sem tudom meginni. A mézet nagyon utálom, de ha muszáj, megeszem, vagy teába teszem. Valami má ötlet van esteleg? Minden ötletnek örülök és nagyon köszönöm!


2011. okt. 29. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg hashajtót próbáld meg! Nem mersz köhögni az gari!
2011. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elixirum Thymi Compositum FoNo VII.

Kakukkfű köptető, olcsó, de ennek se lesz álom az íze. De próbáltad a hagymateának elnyomni az ízét valamivel?

2011. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fojtottál már vissza erős köhögést? és hogy ment?
2011. okt. 29. 18:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam az elején, hogy nem bírom a gyógynövényes holmikat. Semmit. ACC-200-am van, de már elég sokat szedtem belőle, és egy idő után fáj tőle a gyomrom. A doki nem javasolata a hosszútávú szedést.


Ja és most hosszabb ideig külföldön vagyok, légy szíves, ne írjatok olyan gyógyszert, ami csak otthon kapható. Jobban örülnék házilag bevált jó recepteknek, ha van ilyen.

2011. okt. 29. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor a mézzel kéne megbirkóznod, hogy lassan apránként nyeled le. vagy ennek alternatívája lehet valami mézes cukorka, mint nálunk a mézes Negro nagyon jó. ott nincs valami ehhez hasonló?
2011. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De igen, találtam. Nem pont mézes, hanem eukaliptusz van benne, és nincs benne cukor. A mézet a teába tettem, remélem úgy is használ. És találtam tegnap vietnami balzsamot, azt írja, hogy az is nagyon jó. Remélem, hogy használ.


Van infralámpánk, valaki tudja esetleg, hogy jó-e köhögésre is, ha azzal is melegítem a torkomat?

2011. okt. 30. 18:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a segítséget.
2011. okt. 31. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!