Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet hamarabb visszasz...

Hogyan lehet hamarabb visszaszokni a korán kelésre?

Figyelt kérdés

Régen, amíg suliba jártam, hozzá voltam szokva, 3 évig minden nap 5-kor keltem. Most már kb 2 éve nem kellett rendszeresen korán kelni, az utóbbi 4-5 hónapban meg főleg addig aludhattam reggel, amíg jól esett.

Most kaptam egy melót, és emiatt 6-kor, néha 7-kor kell kelnem reggel. Ez még csak nem is durván korai időpont.

Este időben lefekszem, 8 óra alvás megvan, ugyanúgy, mint máskor. Mégis alig bírok kimászni az ágyból. Ha már felkeltem, elvagyok, de addig valami kínszenvedés. Nyilván idővel hozzá fogok szokni, és könnyebben megy majd (remélem), de addig is tudnátok valami tippet adni, ami megkönnyíti a dolgot?


2011. okt. 25. 07:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!