Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában szúr a szívem. Ez...

Mostanában szúr a szívem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A napokban tervezem, hogy meglátogatom az orvost, de azért szeretném megkérdezni, hogy ez mi alapján jöhet ki...

Nem kávézok, nem dohányzok, nem fogyasztok alkoholt, de sokat stresszelek suli, család, szerelem, barátok (szóval most minden összejött), és talán ez miatt? Plusz szedek fogamzásgátló tablettát is, és lehet az is, hogy ennek a mellékhatása?

17/L


2009. ápr. 28. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is ebben a cipőben járok,és én sem tudom,mitől lehet ez!Én sem kávézom,semmilyen koffeines italt nem fogyasztok...és mégis!Elég rossz,orvosnál még én sem voltam!!!Tehát várom a válaszokat én is!A kérdezőtől pedig,ha voltál már dokinál,ird meg mit mondott!!!Köszi
2009. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gerincprobléma is,de a legbiztosabbat az orvos tud mondani,de nem biztos hogy szív eredetű a probléma!
2009. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a szív anatómiailag úgy van felépítve hogy nem tud szúrni, nekem is szokott ilyen lenni és mindig azt hittemm a szivem szúr, de az orvos azt mondta hogy a szív nem szúrhat maximum a tüdö, légzési probléma esetén. az ilyen szúró fájdalom kisugárzik az egész mellkasra ezért érzed úgy hogy a szived szúr. de megnyugtatlak ha mellkasi szúró fájdalom a szívböl jönne akkor már infarktussal feküdnél a kórházban.

szerintem ez a tüdöd lesz, ha nem múlik és zavar akkor menj el orovoshoz hátha mond valami okosat, én ilyenkor megpróbálok magastartásban kinyújtózni bármennyire is potyognak a könnyeim a fájdalomtól és mélyeket lélegezni általában ennyitöl elmúlik. ha nagyon erösen szúr maradj mozdulatlan lélegezz piciket gyorsan az is segít.

2009. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként asztmás is vagyok 6 éves korom óta, bár már lassan 2éve nem volt különösebb 'rohamom'. H lekopogjam... Ennek ugye nincs köze hozzá?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 29. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

szia megint ide találtam

de szerintem az asztmának lehet köze hozzá, nagyon valószínü hogy a tüdövel lesz a gond, keress fel orvost.

2009. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak beszorult a levegő a bordáid közé és ez okoz ilyen érzést.
2009. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!