Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nekem mostanában egyre többet...

Nekem mostanában egyre többet szúr a szívem. Nemrég voltunk ekg-n de ott nem találtak semmit. Azt mondták hogy picit magasabb a zsírtartalmam. Tornázok, fogytam is már, de nem javul semmi van okom félni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, mert az idegességtől is lehet, vagy stressztől, mindennapi túlhajszoltságtól, egyszóval idegi alapon is. Viszont ha nagyon nem javul, akkor szakorvoshoz jelentkezz be kivizsgálásra, méghozzá kardiológushoz, mert a szíved nem játék. Bármilyen kicsi vagy nagy is a probléma, ott majd segítenek, mert laikus ezen nem tud. Mindenesetre kávét ne igyál, és aludj eleget.
2009. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ekg-n nekem sem mutattak ki semmi bajt,csak sziv ultrahangon lattak meg a mitralis prolapszust,de azzal szivritmuszavar is van.
2009. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, szívritmuszavar kezdete...
2009. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh dejó..:S:(
2009. júl. 31. 10:32
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogyan szóljak erről anyunak?Mert anyu azthiszi hogyha nem mutatott ki az EKG semmit akkor nem lehet bajom.És nem foglalkozik ezzel a dologgal mit tegyek????
2009. júl. 31. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott szúrni a szívem környékén néha,az orvos szerint a gerincem miatt. Mint mondtad tornázol,én is tornáztam anno,és nekem azt tanácsolta,hogy mozogjak egy keveset,ha fáj. (karkörzés,jobbrafordulás csípőre tett kézzel,törzskörzés,néha 1-2 felülés,nyújtózás,próbáld a bal kezeddel a jobb vádliddal megfogni (és ugyanezt fordítva,hogy kiropogjanak a gerincízületeid),és ehhez hasonló gyakorlatok)Remélem ez hasznos lesz számodra. :)

Ha nem,más megoldást nem tudok. :(

2009. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kipróbálom:):)
2009. júl. 31. 23:07
 8/8 anonim válasza:
Ha fejlődő szervezet vagy azért is fájhat. Több osztálytársamnak és nekem is fájt körülötte. A szívben nincsenek idegek, ezért nem is érezheted, csak hogy körülötte épp milyen mellkasi változásokon mész keresztül. Egy idő után megszűnik az egész.
2012. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!