Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rémálom vagy mi volt ez? :OOO

Rémálom vagy mi volt ez? :OOO

Figyelt kérdés
ma nem mentem iskolába, mindenki elment itthonról csak én maradtam. aztán lefeküdtem tévézni, elaludtam, de rengeteg hülyeséget álmodtam..aztán felkeltem az ágyból, megyek a szobámba, látom hogy sötétedik..??:| WTF? de akkor mért nincs itthon már mindenki? aztán nézem hogy tök furcsa dolgok vannak a szobámba, a képek nem a helyükön vannak meg van egy óriási kivetítő..aztán látom hogy az egyik képről leesett az egyik szeg, odafordultam és visszaraktam, de éreztem hogy valami árnyék elsuhan a hátam mögött..még most is kiráz a hideg ha rá gondolok:S aztán elkezdtem zsibbadni, és megyek a folyosó felé..kinyitom az ajtót, ilyen zenélődoboz zenéje hallatszódik a ház teljesen üres, csak a bútorok vannak letakarva takarófóliával és sötétedik..kiabálok hogy van e itthon valaki de nem jön ki egy hang se akárhogy erőlködök. na gondoltam ez már nem lehet valóság, pedig teljesen annak tűnt.. aztán egyre erősebb lett a zsibbadás, majd lassan felébredtem. de nem a szokásos módon hogy egyik pillanatról a másikra, hanem így fokozatosan.. hát ettől nagyon beszartam:SS
2011. okt. 4. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de 16 évesen 6 óra alvástól semmi bajod nem lesz.
2011. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15 évesen se, bocs. :)
2011. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem kötetlen a munkám és kialszom magam mindig, mégis gyakran élem meg ezeket az élményeket. Szóval ezért is írtam, hogy az orvosi része a dolognak az csak az, hogy a tünetnek adtak egy nevet, de hogy pontosan mi történik, vagy mitől van azt nem tudják. A TKÉ mégis csak olyan tudománytalanul hangzana a szájukból. Mióta figyelem magamon a jelenséget én is sok furcsa dolgot fedeztem fel, mindig új tapasztalataim vannak. Én pl, az órát szoktam látni és amikor kinyitom a szemem, tényleg annyi idő van, mint amit láttam a bőrszemüvegen keresztül.

Kérdező: Most, hogy már tudatában vagy, vagy legalább is kezded kapizsgálni, már másképp fogod átélni, lehet, hogy majd irányítani is tudod. Jó szórakozást hozzá :-) Már nem írok erről többet, mert áthelyeznek az ezotériába :D

2011. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de ha egyszer előfordult akkor többször is fog??:OO remélem nem mert nagyon félelmetes volt..:|
2011. okt. 4. 12:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de előfordulhat. Még egyszer írom, kezdj el utána olvasni és minél többet tudsz róla, minél több beszámolót olvasol, annál kevésbé fogsz félni. Én most már inkább érdekesnek találom, mint félelmetesnek és megpróbálom irányítani.
2011. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félned, mert bármi is történik neked semmi bajod nem lesz fizikailag. Én is inkább tartom érdekesnek, mint félelmetesnek, bár nem mindig a legjobb élmény.

Egyébként nálam vannak időszakok amikor hetente többször is előfordul, aztán fél-egy évig semmi. Kisgyerek koromban volt az első, és azóta már nagyon sokszor.

2011. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!