Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetne lázam? Vagy...

Mitől lehetne lázam? Vagy mitől lehetnék beteg?

Figyelt kérdés
ne mondjátok h rossz ötlet, nagyon nyomós indokom van h ne menjek suliba...sós kávét és krétát próbáltam már. valami jobb ötlet???
2011. szept. 14. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező !


Feltételezem valamilyen dolgozatról,összeveszésről van szó.

Szerintem örülj,hogy egészséges vagy,meg van mindened és élvezd az életet !

Felesleges ilyen hülyeségekhez folyamodnod.

Ráadásul a kréta mérgező hatású,úgyhogy gratulálok,hogy ennyi eszed van,hogy még ezt is képes voltál megenni !


Hát,erre nem tudok mit mondani.

25/L

2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Beteg ne akarj lenni, de példul a patikában árulnak hashajtót és hánytatót, csak használati utasítás szerint használd!!!! nehogy többet alkalmazz!!! De ezekkel azért produkálhatsz tüneteket ugyebár nem lázat, de ha reggel rádjön a hasmenés vagy a hányás, akkor nem hiszem hogy suliba kéne menned... Amúgy meg gondolom mi a nyomós ok, de egyszerűbb lenne ha tanulnál és nem kéne ilyeneket kérdezni...
2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nincsen semmiféle dolgozat és nem vesztem össze senkivel. félek a tanároktól, mert mindig belém kötnek. pedig egy büdös rossz szavam sem volt egyikőjükhöz sem. 2 éve járok abba a suliba, és nem tudnak elfogadni. hát ennyi lenne.
2011. szept. 14. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menj másik iskolába ha ennyire nem okés, beszélj a szüleiddel, hiszen azért vannak, hogy támogassanak téged, és nem névtelen fórumokon kéne kérdezgetned olyanokat, hogy mitől lehetsz beteg... Beszélj anyudékkal és legyél őszinte.
2011. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Hmmm. :/

én vasárnap este nagyon sok sós vizet ittam,azóta egyfolytában lázas vagyok,hányok stb. :| És most meg elakarnak küldeni vérvételre is,mert nem múlik el.><

Szerintem vizes hajjal kinyitott ablaknál félmeztelenül alvás beválik.

Vagy ha kertes házban laktok menj ki hátra a kertbe ahol nem látnak,öntsd le magad jéghideg vízzel,egy kicsit maradj kint egy kicsit. Aztán go befele és ha félsz hogy ez nem válik be szopogass jégkockát és tegyél a zoknidba is éjszakára :''D

Vagy szimulálj.Mondd hogy hasmenésed van azt nem tudják leellenőrizni. Mondd hogy fáj a fejed,mérjétek meg a lázadat és amikor nincsenek benn a szüleid a szobába akkor dugd gyorsan a lámpa alá de vigyázz mert nagyon gyorsan felmegy 42°-ra is akár.

Ha ezek nemválltak be szólj és irok még :)


iskolaundor.<33^^

2011. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: nagyon köszii:D már egy hete itthon vagyok, de még nem vagyok kész elmenni. azt, hogy leöntöm magam, és kimegyek az udvarra, nem merem vállalni, mert kaphatok akár tüdőgyulladást is, ami nem lenne jó. a hőmérőt már dörzsöltem, szóval lázam csak úgy volt. de ha nem tom anyut kizavarni a szobámból akk az sem jó. valami hányás kéne, vagy amitől télleg lázam lesz. KÖSZI!:D
2011. szept. 14. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó vagyok.Esetleg ha kicsit ennél összevissza :D?

Na most ez csak egy gyors válasz volt.Gondolkozom még :)

2011. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Igyál paprikás kólára alvadt sós tejet. Még nem próbáltam, de biztos jó lehet:D
2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

gyaa utolsó xdd

beteg lettél kérdező :D?

2011. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocsi hogy későn válaszolok :D.

Azt halottam valahol hogy ha megeszel 7-8 mentolos tic-tacot és iszol rá 3 pohár jéghideg tejet torokgyulladásod lesz. Mert mivel ha már eleve mentolosra jéghideget iszol,akkor már kialakulhat a torokgyuszi,de ha még tej is az amit iszol rá akkor majdnem biztos,mivel a tejtől szaporodnak a bacik.

2011. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!