Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Ez mitől lehet?

SOS! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fú az az igazság , hogy régen elég sok energia italt meg ilyen pörgetőket ittam aztán a nyáron egyszer rosszul lettem tőle(legalábbis gondolom ,hogy tőle) a tünetek kb: ájulás érzet, depresszió és úgy éreztem magam mint aki be van rúgva- vagyis olyan szinten tudtam érzékelni a dolgokat. Nagyon meg is ijedtem el is mentem dokihoz az elküldött vérvételre de minden tökéletes lett. És Én is jól éreztem magam kb 1 hét volt az egész.


Még folytatom...


2011. szept. 5. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkori stressz miatt is előjöhet, a koffeinről le kell mondanod ha pánikbeteg vagy, mert előidézi a pánikrohamokat, meg örökölni is lehet, ha volt a családban!!! A pánikrohamok általában teljesen nyugodt helyzetben jönnek elő, nem kell stresszelned magad ahhoz, hogy előjöjjenek és igen azt éreztem, mintha meghaltam volna, sokszor kérdezgettem magamtól, hogy én most élek vagy meghaltam? Néha még most is előjön, pocsék érzés, szerintem ez lesz nálad is, próbáld ki amit írtam hátha segít!!! Egyébként a pánikos tünetek közül elég ha 4 egyezik és akkor már az vagy!!!
2011. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

18:11-es vok


Igen,akkor félreértettem.Csak vérvételen voltál?Én mentőtiszt vagyok és a hivatásomból adódóan gondoltam.Igazából még nem találkoztam ilyennel.Csak energia ital volt vagy esetleg más tudatmódosító anyag is?Mert ha igen akkor elvonási tüneteid lehetnek+ a pánik,hogy ismét rosszul lehetsz.Ha elvonási tünetek,akkor szintén csak a pszichiátert javasolnám,ugyanis az életveszélyes állapotot is okozhat.

Nem kioktatni akarlak csak segíteni próbálok! :-)

2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
18:27- Sajnos "régebben" hülye voltam és gyakran szedtem bogyókat, hogy jobb legyen a buli stb. Bár az egész társaság ilyen , ők most is szednek ekit, mdma-t stb. Én már ha pisztolyt fognának a fejemhez se szednék többet ilyesmit ha másra nem volt jó a rosszullét , de legalább elrettentem tőle. Egyébként ez már régen volt. Azóta alkoholt sem iszom csak ritkábban de enyhe részegségig sem jutottam el.
2011. szept. 5. 18:36
 14/16 A kérdező kommentje:
A reális magyarázatom az volt az első rosszullétemre (kb másfél-egy hónapja volt) ,hogy előhozta a sok energiaital. Azt 1 hét alatt kihevertem. És tök jól voltam ,napoztam ,edzettem élveztem a nyarat. Csak most egy másfél-két hete megittam egy üveg energiaitalt. Egy hét enyhe rosszullét a többit meg tudjátok. Egyébként szerintetek javult az állapotom? Szóval már eszek , meg suliba jól vagyok ilyesmi. Múlt héten ilyenkor meg magam elé néztem és azt se tudtam mi vagyok. Légyszi írjátok hogy igen olyan jól esne :D
2011. szept. 5. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Higgyél benne, hogy jól leszel és akkor jól is leszel!!! Fel a fejjel!!! :DDD Nagy mosoly!!! Ugye már jobban is vagy...!!!!!
2011. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jah tudom , voltam agykontrollon is hiszek benne, volt már olyan ismerősöm aki ezzel meggyógyult elvileg gyógyíthatatlan betegségből. Csak legyen agyam amit tudjak kontrollálni... Szóval nem lennék ennyire magam alatt ,ha nem érezném úgy hogy nincs a tudatom az irányításom alatt.
2011. szept. 5. 18:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!