Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Ez mitől lehet?

SOS! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fú az az igazság , hogy régen elég sok energia italt meg ilyen pörgetőket ittam aztán a nyáron egyszer rosszul lettem tőle(legalábbis gondolom ,hogy tőle) a tünetek kb: ájulás érzet, depresszió és úgy éreztem magam mint aki be van rúgva- vagyis olyan szinten tudtam érzékelni a dolgokat. Nagyon meg is ijedtem el is mentem dokihoz az elküldött vérvételre de minden tökéletes lett. És Én is jól éreztem magam kb 1 hét volt az egész.


Még folytatom...


2011. szept. 5. 17:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Aztán úgy 2 hete véletlenül megittam 1 db(!) energiaitalt nem is gondoltam ,hogy baj lehet belőle. De aznap kicsit hányinger remegés másnap meg a már "régi" tünetek. Ez egy hétig így stagnált de nem volt olyan vészes(pl : 3-ig fent voltam rendesen ettem stb.). Aztán múlt szombat este rám jött a "para" összevissza járkáltam a lakásba mert előjött ez a bekészült állapot.
2011. szept. 5. 17:57
 2/16 A kérdező kommentje:
És ez másnap még súlyosabb lett és csak szerdán tudtam elmenni dokihoz ,addigra teljesen depressziós lettem , csak néztem magam elé egy falatot nem ettem. És a dokinak mondtam ,hogy szívfájdalommal ébredtem meg ,hogy olyan érzésem van mint aki mélyen alszik -felkeltik és azt se tudja mi van. Kb én is igy voltam. Azt mondta igen az energiaital okozhat ilyet, mindenki szervezete más és én amúgy is érzékeny vagyok az ilyenre stb... EKG-t is csinált az is oké volt , csak a brutális idegesség és szorongás látszott rajta. Nem mondott semmit ,hogy esetleg kezelés vagy ilyesmi csak mondta ,hogy felír ilyen Sedatif Pc- homeopátiás cuccot az egész napos idegesség ellen meg ,hogy nem muszáj használni de legalább ott van. Hát olyan szinten megkönnyebbültem ,hogy a depim csatt elmúlt egyből viccelődni kezdtem meg elterveztem ,hogy milyen filmet fogok megnézni stb. stb... De aztán valahogy előjöttek a kételyek meg , nem is írom le . Szóval ilyen negatív gondolatok stb és még ma sem vagyok rendben.
2011. szept. 5. 17:57
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocsi ,hogy ilyen hosszan írom de ha valaki válaszolni akarna annak azért ezt tudnia kéne:

Suli nyitónapján reggel még paráztam fura volt buszon ülni stb, főleg ilyen lelki meg testi sanyargás után és egész jól is voltam, bár egy órára ki kellett feküdnöm egy parkba a padra mert hányinger meg gyengeség elkapott. Aztán megint jól lettem. Hazajöttem egyből elfogott a rossz kedv- lefeküdtem még rosszabb lett. (Még egy tünete ennek a dolognak az ,hogy nagyon fáradtnak érzem magam , ami a doki szerint egyfajta menekülés(ez nem lehet hülyeség) a rosszullét elől.) És ez így váltakozott pénteken is bár fizikai rosszullét nem jelentkezett. Sőt! Este valamiért olyan jól voltam ,hogy gondoltam holnapra már semmi bajom nem lesz vár az élet újra jól vagyok stb.(hát a nagy lóf*szt). Szombaton jól keltem de a bevásárlásból hazajövet annyira rosszul lettem ,hogy nem is kívánom senkinek .

2011. szept. 5. 17:58
 4/16 A kérdező kommentje:
NEM LÁTTAM! Komolyan mintha elvesztettem volna a fókusz képességem! Láttam mintha egy kép lett volna minden. Izzadtam, alig hallottam. Mint aki alacsony vérnyomásos és 2 óra ülés után felugrik. (a vérnyomásom is oké, többször mértem.). Én mikor hazaértem kiakadt a tűrőképességem és törtem be a szekrényajtót , ablakot , és 18 éves férfi létemre sírva fakadtam ,hogy én ezt nem bírom inkább fel akasztom magam stb. Nem tudott segíteni senki olyan mintha nem is beszélnék velük ,elvégre „nem voltam képbe” máshogy nem tudom leírni. Ezt lerendeztem magamba. A vasárnapom szinte tökéletesen telt. Reggel elhatároztam ,hogy ma nem leszek rosszul és sikerült is. Sőt talán még elvétve sikerült is képbe kerülnöm egy-két órára :D . Rendesen ettem napok óta elösször stb.
2011. szept. 5. 17:59
 5/16 A kérdező kommentje:

Nos ma meg. Reggelire is tudtam szilárd kaját enni. Suliba nem voltam rosszul, tudtam figyelni az emberekre . Még a kis elsős csajokkal is összeismerkedtem. Picit néha homályosodott a látásom de semmi gáz. Csak hazajöttem ,egyedül vagyok itthon és aludtam amit nem kellett volna. Megint mintha az érzékelésemmel lenne gond, kezdtem nem lenni képbe. Most ,hogy ezt leírtam egészen tűrhetően vagyok de muszáj volt feltennem, hátha valaki tapasztalt már hasonlóakat.

Köszi ,hogy elolvastad, tényleg. Olyan hosszú lett :S


Meg , lassú ez a hülye net és csak darabokba tudom elküldeni :S :S

2011. szept. 5. 17:59
 6/16 anonim válasza:

Hát ötletem nincs, hogy mi lehet a baj, de hasonló gondjaim vannak nekem is sajnos. Sokszor rám jön az az érzés, hogy na most fogok összeesni, és akkor alig hallok, szinte érzem, hogy fehéredik az arcom, és nem kapok rendesen levegőt. Nekem azt mondták, ez pánikbetegség, és nyugtatókat kaptam rá. Bár még egyiket sem mertem bevenni. Remélem kiderül, mi a baj.

Mielőbbi jobbulást.:)

2011. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség gyanús, én akkor éreztem ilyet, olyan volt, mintha nem lennék a testemben, nem tudom a külföldi nevét, de ezek nálam is megvoltak, próbáld ki a 2*2dl citromfű teát és 2*1 Magneb6-ot, nekem pszichiáter ajánlotta!!! [link]
2011. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem amilyen gyorsan tudsz,keress fel egy pszichiátert!Ez nem normális ami veled történik.Ne értsd félre,nem vagy hülye!De ez nem jó neked sem és a családodnak sem.A pszichiáter elbeszélget veled és talán kiderül,hogy mitől vannak ezek a szorongásaid.
2011. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Neked is :) . Bár nekem nem ez a gondom. Nem ájultam még el meg talán félreérthetően fogalmaztam , de inkább képzavarom van, vagy az orvos szerint összezavarta az idegrendszeremet a sok anyag. Igazából az enyhe részegséghez tudnám hasonlítani amit érzek. És amikor nagyon depis voltam még néha azt is hittem ,hogy álmodok, közben pedig "beszélgettem". Ettől vagyok/voltam depressziós ,hogy nem tudom rendesen "érzékelni" a külvilágot. És nem a depresszió következményeként.
2011. szept. 5. 18:12
 10/16 A kérdező kommentje:

Tuncyy:

Ez a nem lennék a testemben ez már hasonlít. Lehet ,hogy igazad lesz. De mitől lennék én pánikbeteg? Én tényleg nem vagyok egy stresszes alkat(régen voltam az). Talán túlzottan érdekel mások véleménye de ennyi. Lazán veszem a dolgokat , az érettségi sem izgat. Egyedül ez!

És még akkor is lehet ,hogy pánikbeteg vagyok ,ha úgy egy hónapja egy hétig voltam már hasonlóan? Akkor is pörgetőt ittam meg 2 hete is. Vagy csak beképzeltem? De tényleg rosszul voltam. Nem vagyok hipohonder vagy ilyesmi .

2011. szept. 5. 18:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!