Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposságra aludt tej + szóda?

Másnaposságra aludt tej + szóda?

Figyelt kérdés
Életembe nem voltam még másnapos, de most elég rendesen elintéztem magam bizonyos okok miatt. Van itthon aludt tej. Most jelenleg ez az egyetlen élelmiszer amire rá tudok nézni, és sokat hallottam hogy mennyire egészséges, ha eszek belőle egy bögrével, mellé lövök egy kétliteres ásványvizet és szőlőcukrot, c-vitamint attól jobban leszek?
2011. aug. 30. 10:54
 1/4 A kérdező kommentje:
azért kérdezem meg itt mert nem akarok rosszat csinálni magamnak, hirtelen ezek jutottak most eszembe, de más tanácsokat is elfogadok ha valaki tud valami jót.
2011. aug. 30. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább csak vizet egy ideig. én nem innék aludt tejet. hidd el, a gyomrod a legkevésbé arra vágyik.
2011. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már hánytam azóta 8 alkalommal. mostmár úgyérzem minden kijött aminek kikellett jönnie, ennem kellene valamit mielőtt rosszabbodok szerintem. mit egyek?
2011. aug. 30. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:

enni akkor egyél ha kívánod is. addig felesleges. én másnaposan délig hányok, aztán farkaséhes leszek és zabálok.

igyál sokat és edd azt, ami jól esik, annyit, amennyi jól esik. nyugi, semmi bajod sem lesz.

2011. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!