Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi értelme van minden nap...

Mi értelme van minden nap fürdeni?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt nem koszolódik be az ember normális esetben,mivel rajta van a ruha,és nem is izzad meg. Legalábbis én nem szoktam.Nem elég 2-3 naponta fürdeni?
2009. ápr. 18. 17:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
80%
mondjuk sztemn is elég minden második / 3-ik nap fürödni, a többi napon tusolni, egyrészt mert a fürdés fürdőkádban rengeteg vizet pazarol, másrészt a tusolás egészségesebb. én inkább tusolni szeretek
2010. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Boruljak meg, hogy ennyi hülye van és bele se akarok gondolni, hogy ezek közül hánynak tükröződik vissza az iskolázottsága. Remélem 10 év alatt belátja a többsége, hogy a fürdésnek nap mint nap nincs értelme.

A bőr felszínen egy természetes védőréteg van ezt fürdéssel megháborgatjuk és utat adunk alkalmazkodó fertőzéseknek.

Nem azt mondom, hogy az ember ne fürödjön mert valljuk be van az a pillanat mikor jól esik egy meleg zuhany alá beállni vagy egy kád vízbe elmerülni még ha pazarlás is egy szinten de minden nap fürödni hülyeség.

Egy idő után úgyis érzi az ember, hogy mikor szükséges.

2020. dec. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!