Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Már nagyon...

Mi lehet a bajom? Már nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Több napja, körülbelül egy hete szédülök, kissé fáj a fejem, náthás vagyok. Még pénteken este futottam, és mire hazaértem annyira megszédültem, hogy alig álltam a lábamon.. azóta is ha felállok csak úgy visz a lábam, mintha nem is lennék magamnál, csak olyan rossz közérzet... magas volt a pulzusom is... egyébként allergiás vagyok, és pont most fogyott el az Allegra..lehet, hogy az miatt hogy pár napja nem szedem?
2011. aug. 10. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.... de az orvosodat mindenféleképpen tájékoztasd erről, meg azt is mondd neki, hogy akkor történt mikor abbahagytad a gyógyszert. 24L
2011. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ugye nem lehet nagy bajom?
2011. aug. 10. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mérd meg a lázadat is (attól is lehet rossz a közérzeted és magas a pulzusod). Ha pedig náthás is vagy, minden valószínűség szerint egy vírusfertőzés lehet a dolog mögött, ami okozhatja az összes panaszodat. (Én nem gondolnám, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt lennének.)

Próbálj sok-sok vitamint bevinni a szervezetedbe, ha netán lázas lennél Algopyrin vagy Paracetamol (max. napi 4x1, de csak nagyon magas láz esetén!)

2011. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lázam eddig nem volt, remélem nem is lesz :) Eddig a max 36-9 volt :D
2011. aug. 10. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
36.9*
2011. aug. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!