Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is szokott lenni ilyen...

Másnak is szokott lenni ilyen szörnyű érzése?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, az a problémám hogy kb. 2 havonta rám jön valami, ami az egész napomat tönkreteszi. Késő délután, este felé szokott rám jönni.


-nincsen kedvem semmihez

-nyűglődöm

-kínlódom

-csak nyávogok

-semmi se jó

-idegbeteg vagyok

-mindenkibe belekötök

-nincs kedvem élni

-teljesen sötétnek látom a jövőmet

-nagyon ragaszkodom, nem hagyhatnak egyedül

-fáradt vagyok

-sírós a hangulatom

-csak az aktuális problémáimat látom, semmi pozitívat

-igazából nem tudom mi a bajom, de olyankor teljesen úgy érzem, hogy semmi kedvem élni, nincs értelme


Ez annyira szörnyű érzés, hogy az leírhatatlan sokszor félek is de nem tudom igazából mitől.

Annyira rossz, nem tudom elmondani! Minden olyan egyhangúnak tűnik.


Aztán ha pl. chatelek a barátnőimmel vagy ismerőseimmel, akkor kezd egy kicsit enyhülni, majd el is múlik


Ez az időszak nálam 4-5 óráig szokott tartani. :(


Miért lehet ez?

Nektek is szokott ilyen lenni?


Ja és halálfélelmem is van és féltem a családtagjaimat...bocsi ezt kihagytam.


2011. aug. 1. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán megjött a télapó?:))
2011. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem dehogy, ez más
2011. aug. 2. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valami depi féleség, nekem is van időnként, és igen az ismikkel való chattelés, főleg csajokkal az rendbe hozza. Nem vagy véletlenül magányos legbelül? :) (20/F)
2011. aug. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minenkinek vannak ilyen gondjai mint neked, akkor is ha azt mondják h boldog az életük, megvan mindenük. Ezen a világon senki sem lehet 100% csak boldog. Mindenkire rátör néha ez , h egyedül kell lenni, sírás, szar az élet, már megint én vagyok a hibás stb...kinek mi, de elmúlik másnapra, nekem egy jó alvás segít..másnak sokkal jobban látom a világot.
2011. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mégis a ciklussal hoznám kapcsolatba, de jó lenne ha feljegyeznéd, mikor vannak a mélypontok, a doki talán könnyebben rájönne, mi lehet ennek a hátterében. Lehet, hogy pofonegyszerű a megoldás.
2011. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!