Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek egy 14 éves...

Szerintetek egy 14 éves fiúnak napi hány óra alvás javasolt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már 2 napja 6 óránál nem alszom többet.Ez normális?Vagy nem tudom ha 1 héten keresztül így lesz mit csináljak?Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. júl. 23. 06:58
 1/6 anonim válasza:
Nem lesz semmi bajod ha csak 6 órát alszol, legfeljebb fáradt leszel, de azért min. 8-9et kellene. De miért nem alszol többet? :)
2011. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés 2 napja kezdődött azelőtt 8 9 órát aludtam nem tom mitől van még amikor horrort nzek is nyugodtan alszok de mmár jó idelye azt sem láttam köszönöm válaszodat de ha huzamos ideig nem alszok csak 6-ot akkor sem lesz bajom?
2011. júl. 23. 07:50
 3/6 anonim válasza:
szerintem semmi bajod nem lesz, és fáradtabb sem leszel,mert ha kevesebbet alszol a szervezeted átáll mélyebb alvásra, és ugyanannyira kipihened magad, mint amikor nyolc-tíz órát alszol, mert akkor felületesebben alszol, bioszon tanultuk, egyébként nyugi, én sem birok ennél többet aludni
2011. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, ha fáradt lesz a szervezeted úgyis kiköveteli majd magának a több alvást.
2011. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem aggódsz valami miatt?Én akkor alszom kevesebbet,ha stresszelek
2011. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen aggódok de nem nagyon és ez miatt lehet akkor megpróbálom terelni a gondolatot és nem stresszelni.Mindenkinek köszönöm a válaszát mostmár megnyugodtam.A legjobban a biosz órás nyugtatott meg mert az tuti hogy igaz ha bioszon tanultátok.Még egyszer köszönök mindent.
2011. júl. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!