Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék erősebb lenni?

Hogyan tudnék erősebb lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék erősebb lenni?

Ha vmi rossz történik velem vagy ha vki kiabál velem mindig elsírom magam. Nem tudom, miért van, de nagyon zavar. Próbálom visszatartani, de csak ritkán sikerül.

Van köztetek olyan, aki hasonló cipőben járt és sikerült változtaznia? Esetleg más vkinek tipp?

Köszönöm előre is a válaszokat!

L/18


2009. ápr. 1. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam ilyen cipőben, de sztem az nem gáz ha érzékeny vagy. nyilván te a saját értékrendedhez képest már túlságosan érzékeny vagy, ezért gondolod ezt problémának. sztem kezdj el sportolni valamit, az önbizalmat ad, és kitartást! (Egybéként pedig nyilván olyan embert fogsz találni magad mellé, akit ez a tulajdonságod nem zavar)
2009. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is nagyon érzékeny típus vagyok, csak én nem adom ki magamból (sajnos), hanem bent tartom, és egyszer csak akkor jön ki, amikor már nagyon sok összegyűlt. Akkor mindig úgy érzem, hogy összeomlott körülöttem a világ. Én magamon nem tudtam változtatni eleget, ezért felkerestem egy pszichológust, aki nagyon sokat segített. A pár mondatodból nem derült ki, mennyire nagyon vagy érzékeny, de ezentúl ha valaki kiabál veled, akkor próbáld meg ne annyira magadra venni. Csak magadnak tudod elhinni, hogy nem érdemes ezen sírni. Hajrá!
2009. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha suliba jársz akkor iratkozz át egy cigánytelep közelében lévő degradált iskolába :D monjuk a zenyémbe:D itt majd megedződsz:D és megtanulsz kiálni magadért:D
2009. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!