Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Drasztikus vérnyomás változás?

Drasztikus vérnyomás változás?

Figyelt kérdés
Évig magas vérnyomással szenvedtem(általában 130/90-140/90 között),ám idén gyökeresen megváltozott az életmódom, egészségesen élek, elhagytam a a cukrot, lisztet és a hizlaló dolgokat, sok zöldséget-gyümölcsöt eszek. Nagyon lement a vérnyomásom, először gyógyszer mellett még 90/60-100/80 közt volt. Elhagytam így a gyógyszert, mert nem kellett így már a vérnyomás csökkentő, és még most is gyakran szédülök, mert 100/60-110/80 közt van a vérnyomásom, viszont a pulzusom állandó jelleggel 90 körül mozog. Tudom, hogy az alacsonyabb vérnyomás miatt, de gyakran ébredek éjjel sajnos arra, hogy hevesen ver a szívem. A doki szerint csak szedjek magneb6-ot és minden oké lesz. Az oké, de mit tegyek a nappali szédelgéssel az alacsony vérnyomás miatt? Ja és azóta, hogy alacsony a vérnyomásom, a mensesem össze-vissza van.
2011. jún. 28. 07:46
 1/1 neewollah ***** válasza:
Húsokat,leginkább vörös húsokat eszel?Mert lehet hogy vashiányos vérszegénységed lett...Ha visszamész dokihoz és erre rákérdezel lehet h egy vérvétel megvilágítja a problémát
2011. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!