Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadós vagyok. Milyen szert...

Izzadós vagyok. Milyen szert használjak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam Rexona, Lady Speed Stick, Fa deókat. A bajom az, hogy nem marad száraz a hónaljam, és izzadságfoltos a pólóm, blózom. Forgalmas irodában dolgozom, sokszor borzasztó kellemetlen. Nem vagyok büdös, csak vizes.. Már próbáltam a hintőport, sprayt, de igazából nincs több ötletem. Közeleg a nyár, jön a kénikula, kérlek segítsetek!! :)
2009. márc. 16. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a deók nem jöttek be, én a fújósat jobban bírom. Próbáld ki a Dove stift-et és a fújóst is, nekem ez vált be.
2009. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Vichynek van egy 7 napos krémje.A használati utasításban benne van a program pontosan.Nem horribilis drága és nekem három hét alatt bevált.Teljesen beszabályozta a verejtékmirigyeket, pedig nem gyengén izzadtam.
2009. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló gondokkal küzdöttem,de amióta rendszeresen borotválom a honom alját,és a SECRET key platinum powert használom..azóta "száraz" vagyok..
2009. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igen a SECRET key jó de nem a deó meg a stift hanem a cream at van a bal felső sarkába az negyon jó
2009. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi válik be, sajnos tesztelgetni mire megtalálja az ember az igazit. Valamint, azt tapasztaltam, ha túl sokáig használsz egy készítményt egy idő után immunis vagy rá. Én most Secret stiftet használok - Energy illatban. Golyósok közül a Sanex jött a barackvirág színű. De a secretnek jó a deo spray változata is.
2009. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha nagyon durván izzadsz akkor a patikábanis lehet kapni egy szert. Erős izzadásra kérd és előszőr a deókat fogják ajnlani de ha megmondod hogy annál durvább kell tudni fogják. Sajnos kidobtam a dobozát de nagyon jó szer.
2009. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

17:53-as vagyok. Megkerestem a nevét mert azt tudtam hogy naturland termék.

Tehát a neve:SOLUTIO ANTISUDORICA FONOVII NATURLAND

Ezt olvasd el: [link]

2009. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálok valamennyit
2009. márc. 16. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A régi hagyományos Exodor is nagyon jó izzadásra, kúraszerűen kell alkalmazni. Szigorúan betartva a szabályokat és nagyon jó. Van permetezős formában is, szintén gyógyszertárban kapható kb. 800Ft nagyon sokáig elég. Lábra is szuper. De tényleg be kell tartani, ami rá van írva nem deo, hanem kúraszerűen kell alkalmazni, majd egy idő után heti 1-2 alkalommal és lehet használni a deot rendesen.
2009. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én máshonnan közelítem meg a problémádat, de talán egy alternatívának nem rossz.:)


[link]

2009. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!