Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasznalt valaki Prednison...

Hasznalt valaki Prednison nevu gyogyszert?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, miért?

Jól írtad a nevét?

És mi volt ez , mert gyógyszer a kenőcs is , meg a tabletta is.

2009. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez egy gyogyszert amit az orvosom irt fel allergia ellen.Arra lettem volna kivancsi,hogy nalatok volt valami mellekhatasa? Mert en ugy erzem meg duzzadt tole az arcom. Ha meg abba hagyom a szedeset ismet ki jonnek rajtam a piros foltocskak. Ma gyogyszer meg nem is hatasos.Mit tegey??
2009. márc. 15. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad vele sót fogyasztani...pontosabban ameddig szeded addig eggyáltalán ne sózd a kaját mert felpuffadsz.

Sajnos én későn tudtam meg ezt...

Minnél hamarabb álj le rólla!

2013. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én még mindig szedem (15 éves lány, lupus eritematos sistemic ellen) hormonzavart okoz, elhízhatsz tőle és óriási étvágyat ad. Az elejétől tudtam, hogy nem szabad sóst enni (8 darabot szedtem akkor) és egyáltakán nem ettem, mégis megpuffadtam(az arcom és a hasam) , 15 kgt híztam, az előnye, hogy gyorsabban nő tőle a hajad ( sajnos más szőrzet is hosszabb lesz tőle, de amint csökkented az adagot, minden helyreáll). Legelső nap, mikor sótlanul kellett egyek, köménymag levest főzött anyukám. Én megkóstoltam , és azonnal elfogott a sírás, azt hittem , hogy minden ilyen rossz ízű lesz, de már megszoktam. :)
2015. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!