Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik, hogy még mindig...

Létezik, hogy még mindig ennyire rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap (vagyis péntek este) eléggé berúgtam, ma elég másnapos voltam, de még mindig nem múlt el, szédülök meg minden:/ Ez most meddig lesz így?
2011. máj. 15. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
holnapig, mármint majd ma ha lefekszel aludni holnapra kialszol. Van hogy énis émelygek egész nap. Holnapra jó lesz.
2011. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) Hát remélem, mert ez így elég rossz és holnap családi ebéd lesz:/
2011. máj. 15. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma inni kellett volan rengeteget, enni valami jó meleg ételt, esetleg kávé. Ez így mindig elmulasztja a másnapot, nálam legalábbis.
2011. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát meleg levest ettem, meg ittam is, bár nem rengeteget, mert attól még rosszabbul lettem. De most lefekvés elött azért iszok még sokat
2011. máj. 15. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Felborulta kémia, és denaturálódtál..


Só kell meg víz sok, esetleg sör, de csak kevés..

2011. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!