Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig fáradt vagyok és nem...

Mindig fáradt vagyok és nem tom semmire rávenni magam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
amikor hazajövök az iskből akkor rohadt fáradt vagyok és nem vagyok jó semmire csak tvzni nem tudom rávenni magam h gyurjak vagy ijesmi persze nem mindig de gyakran igaz h eléggé kevés folyadékot iszok talán ettől van de mozgok is me eléggé sokat bringázok de akkoris nagyon idegesitő mert a többiek aktivak én meg nem. multkor voltunk is vérkép meg minden de elvileg jó volt csak egy kis vese kövem van az is attol h keveset iszok. de egyszerűen elfelejtek inni is ....és nem tom h mit csináljak ...és ez nem csak tavasszal van így
2011. máj. 14. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Multivitamin és suli után szunyálj egy órát.
2011. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyi nálam is volt ilyen, amíg vitaminokat nbem szedtem. Vegyél pl Eurovitet vagy Juvitát. Olyan multivitamint amiben ásványi anyagok vannak !
2011. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!