Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kúráljam ki magam?

Hogyan kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami vackot. Köhögök, folyik az orrom, szédülök, nagyon gyenge vagyok, nincs étvágyam. Lázam nincs de nekem sose szokott lenni. Hideg a kezem és zsibbad a lábam. Nem tudok orvoshoz elmenni, mert van egy 1 éves fiam, nincs kire hagyni rendelési időben, a körzeti dokinknál pedig legalább 2 órát kell várni és nem akarom hogy a gyerek is beteg legyen. Meg messze is van, két busszal kell mennem és nincs erőm babakocsit emelgetni.

Hogy kúráljam ki magam?


2009. márc. 10. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Forró hársfatea sok mézzel, kamillateás inhalálás napi 3x5-8 perc, Aspirin+C, és, vagy ACC por.

Sok citrom, gyümölcsök.

2009. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerezz be valamilyen jó minoségu multivitamint is az meghozza az étvágyadat és fel is erosít, szukséged van az erore a kicsi miatt.nekunk nagyon bevállt és az ellenállóképességet noveli a stamina /a jamieson kanadai cégtol/, nem is olyan drága és ennek a cégnek vannak még tobbfajta készítményei, még a netrol is megrendelheted, de étvágyra és erosítésre a pharmaton vital is jó
2009. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó erős gyömbér tea helyrerak:

-friss + szárított gyömbért szórjál lobogó vízbe, majd még melegen idd meg egy kis mézzel.


garantált siker!

2009. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!