Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon be vagyok rekedve, és...

Nagyon be vagyok rekedve, és erősen köhögök, mivel kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés
Ezenkívül a fejem is fáj nagyon, kicsit szédülök, gyengének érzem magam, náthás is vagyok. Nektek mi válik be leginkább ilyenkor? :(
2011. febr. 7. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak is így kezdődött, gégegyulladása van.

Végy forró fürdőt, hevítsd a tested fel jó melegre, majd öltözz fel és bújj be az ágyba. Izzadj, s utána helyrejössz. A vírusok és a baktériumok sem szeretik a meleget! Akár többször is megcsinálhatod egy nap. Sok-sok meleg folyadék, hogy ürüljön így is a vírus a szervezetedből. Fejfájásra esetleg algopyrin. Torokfertőtlenítésre egy teáskanál só és másfél-kettő dl langyos víz. Köhögésre, ha kell szedj köptetőt. De, ha csinálsz egy krumplilevest pl, akkor több hagymával csináld, és egy-két gerezd fokhagyma is mehet bele. Garantáltan nyákoldó. Méz, negro.. Én ezeket alkalmazom, s helyretesz minket 1-3 nap alatt. Jobbulást!

2011. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remélem ezek nekem is beválnak, köszi hogy írtál:(
2011. febr. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!