Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szoktatok félni?

Mitől szoktatok félni?

Figyelt kérdés
Mi az amitől féltek akár irracionális akár nem.
2011. ápr. 27. 21:31
 1/3 anonim válasza:
Én őrült módon rettegek a betegségektől; főleg a halálos kóroktól. Nem tudom, hogy hipochonder vagyok-e, de minden új és ismeretlen tünettől pánikrohamot kapok. Mindenben valami halálos kór tüneteit vélem felfedezni. Már sajátos taktikát alakítottam ki; soha, de soha nem a háziorvoshoz megyek (egy háziorvos csak háziorvos), hanem az adott tünet alapján a megfelelő szakorvoshoz. Képes vagyok magánrendeléseket is kifizetni, ahhoz, hogy megnyugodjak és normálisan megvizsgáljanak.
2011. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is sok betegségtől félek.Vagy a haláltól, de attól ki nem?!
2011. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pókoktól, kígyóktól, meg attól, ha egy víz fölött átívelő hídról lenézek a vízre, ja meg attól is, ha egy hídon, erős szélben megyek, és pont akkor megy át a hídon egy hatalmas kamion. Na, ezektől egyenesen rosszul leszek. Borzalmas.
2011. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!