Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van okom félni a vérnyomás...

Van okom félni a vérnyomás csökkentőtől?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokihoz és írt fel vérnyomáscsökkentöt,meg szívritmus szabályzót,mert magas a vérnyomásom.2havi adaggal kezdtünk.Azt mondta ez nem olyan dolog amitől az ember meggyógyúl.Rendszeresen szednem kellessz.23 éves vok.Változtassak vmin ezek után??Van aki régóta szedi?Van okom félelemre?Változik vmi ezel után?Féltem magam.
2010. febr. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen életmódot folytatsz. Ha van súlyfelesleged, ha keveset mozogsz, ajánlott változtatni rajta.
2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én 21 éves vagyok és több mint két éve szedek vérnyomáscsökkentőt. sokszor így is magas reggel. egyél kevesebb sót és mozogj sokat.
2010. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordits több figyelmet az egészséges étkezésre, mert a hízás, túlsúly a magas vérnyomásnak kedvez.
2010. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok

nem feltétlen kell elhízottnak lenni a magas vérnyomáshoz ugyanis én kifejezetten vékony vagyok 177/56

2010. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!