Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan erősíthetem az immunren...

Hogyan erősíthetem az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
C-vitamin (hordókáposzta, narancs, stb.), rendszeres étkezés, vagy legalábbis változatos, hogy mindenféle tápanyag jusson a szervezetedbe. Lényegében ennyi, de ha beteg vagy akkor mégtöbb c-vitamin (akár 1000mg).
2009. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző, plusz még csipkebogyótea. Este beáztatod HIDEG vízbe a filtert, reggel megiszod, majd újra beáztatsz egy másik filtert, amit este iszol meg és így tovább!!! hatásos és természetes immunrendszer erősítés.
2009. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá:

- fogyassz joghurtot, kefírt. Ezekben olyan jó hatású baktériumok vannak (mint ahogyan reklámszövegben is hallod) helyrezökkentik a bélflórádat (ugyanis szervezet egyik védőpajzsa a gyomorban lakozik). Nem feltétlenül kell Danone Activiát vagy Actimelt enned, azok a híres nevezetes baktériumok a kefírek és a valódi joghurtok többségében megtalálhatók (csak a nagy francia tejipari vállalatnál olyan szépen hangzik ez a Bifidus Essensis). Pl. megfigyelték az évszázadok alatt, hogy a kaukázusi kefírt rendszeresen fogyasztók jóval tovább élnek;

- méz, méz, méz a sok cukor helyett (ebből sem a kínai, mindenféle kakival és vegyi anyaggal teli változat, hanem a magyar méz, amelynek minősége világszínvonalú!), tele van például antioxidánssal, amely véd a szabadgyököktől

- rendszeres, intenzív testmozgás, amikor az időd engedi (pl. napi háromszor másfél óra gyors séta vagy kocogás), természetesen a friss levegőn

- minimum öt óra alvás naponta (bár egyesek szerint ez is veszélyes, a 7 és fél óra, ami hat álomciklusnak felel meg, a legjobb)

- stresszmentes, tiszta, rendezett környezet

2009. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
szauna..
2009. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Azért csak óvatosan a C vitaminnal, én egy időben nagyon sokat fogyasztottam belőle, meg is lett az eredménye: vesehomok
2009. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vesekövet nem a C-vitamin okozza, hanem az ebből készült tabletták adalékanyagjai.
2009. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Immunerősítő vitaminokkal és cinkkel. www.drimmune.hu
2012. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!