Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnám megerősíteni az...

Hogy tudnám megerősíteni az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja lebetegedtem 1 hétre, majd a betegséget követőn 1 hét múlva ismét megbetegedtem, ekkor hasmenésem volt. Most, h eltelt két hét ismét,, de most hánytam egy napig. Ilyen még nem volt velem, régen voltam beteg ezelőtt. Dohányzom is; néha sokat, néha napokig nem gyújtok rá.
2011. márc. 26. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Sportolni is szoktam, de most kétszer kellett leállnom vele. Ez eléggé idegesítő. Remélem valahogy feljavítom az immunrendszerem. Tudtok néhány tippet adni?
2011. márc. 26. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:

sok gyümölcs,húsleves,tedd le a cigit

mézes-tea,hagymatea

é ne dőlj be az időjárásnak,öltözz fel

2011. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp.
2011. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Előttem szólóknak igazat kell adjak, sok gyümölcs, zöldség, helyes étkezés, hús [ha nem vagy vega, de azért ezt is mértékkel, mert a hús-hússal köztudott, hogy nem a legjobb. Ahogy az édesség édességgel sem.]


Ha mindezek mellett is gáz van, Béres cseppet [ásványok] tudom javasolni Béres C vitaminnal. Másik alternatíva lehet a Supradyn [ebben minden ásvány, vitamin benne van, ami a napi szükséglet, kivéve a K vitamint]. Egyszerre a kettőt ne, fölösleges, és még bajt is okozhat [valamiből többleted is lehet].


Amúgy én elmennék vele dokihoz, kérnék beutalót vérvételre [lehetőleg teljes vérképre]. Aztán rövidesen kiderülne miből van hiányod, ha van, amitől lecsökkent az immunrendszered.

2011. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!